Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
Mda,Adi Matei.URIAS fotbalist.IMENS.Unde antreneaza?La Turda?Sa-l puna la nationala juniorilor in locul lui Raducioiu.Sa vedeti atunci victorii.Cainii mor de drum lung si prostii de grija altuia.
Râde ciob de oală spartă.
Intr-un singur clasament e si rromanica pe primul loc. Bine, ea e si singura in acel clasament. Si anume in clasamentul fostilor mari jucatori. E plina rromanica de fosti mari jucatori, fosti uriasi si fosti imensi. Culmea e ca majoritatea, conform placerii angajatilor je gsepe, sunt fosti mari stelisti.
dar matei asta, minotritarul asta, ce mare scula de antrenor este? e doar un sclav care isi d acu parerea pe la tembeleziuni la fel de sclave,...RUSINE!
Pe Prodan însă nu l-a lăsat să-și arate întreaga competență profesională la băut ... O fi avut ceva temeri cu privință la stabilitatea financiară a FRF ... Acum se vrea la Stână , că a auzit că-i plin de butoaie prin pivnițele Palatului ...
Dacă-i întrebi pe englezi , o să te miri de ce mare fobalici a fost Răducioiu ...
Pacat de cei care se apuca de antrenorat intr-o tara ( care imi este greu s-o amintesc ), unde conduc INCAPABILII, CARE ACUM BAGA LA FACULTATI SPECIMENE, FARA BACALAUREAT, CA SI EI, CA SA FIE PE VIITOR URMASI CARE SA-I URMEZE PE " MASURA " !
Pacat de cei care se apuca de antrenorat intr-o tara ( care imi este greu s-o amintesc ), unde conduc INCAPABILII, CARE ACUM BAGA LA FACULTATI SPECIMENE CA SI EI, CA SA FIE PE VIITOR URMASI CARE SA-I URMEZE PE " MASURA " !
Ca sa-ti spui parerea despre un antrenor nu trebuie neaparat sa fii, tu... un antrenor mai bun decat cel in cauza. Asa cum ne dam si noi cu parerea fara sa fim macar antrenori. Este o opinie a lui care, deloc intamplator, coincide cu a tuturor.
Trebuie sa manance si el o paine, nu? Dupa ce a cheltuit toata agoniseala cu femei mature... Daca'l schimba, Burleanu era "dusmanul Generatiei de aur"! Asa, ii lasa pe toti sa'si atinga si sa'si demonstreze nivelul de incompetenta profesionala in antrenorat. Bravo, Burlene!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.