Alte știri din fotbal
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
0
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
8
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
2
Știri din fotbal internațional
Scandal în Belgia, după CM 2026 » Courtois nu era de fapt accidentat, decizia selecționerului a adus eliminarea
0
Nemaivăzut în lumea sportului: de ce Gianni Infantino apare pe fiecare transmisiune TV de la Mondial
0
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Perfect gindit,,cindva Reghe acuza ca jucatorii vin scosi din forma fizica de la lotul national ,atunci a fost blamat de multa lume.Piti a facut echipa atit de intortocheata ca si la acel 2-2 din campania precedenta ,omul e DUMNEZEUL FOTBALULUI ROMANESC si t asta trebuie sa-i multumim lui M Sandu care ne-a pricopsit cu el pe termen lung.
cu tot respectul ptr cele 95 de meciuri ca antrenor al nationalei eu, nu inteleg ce a cerut jucatorilor sa joace in repriza a 2-a.Ce pregatire a facut de luni pina simbata ? ptr ce a adunat lotul sa joace pocar cu ei.Pregatirea fizica trebuia intretinuta - sa nu spuneti ca sunt nepregatiti fizic ca nu va cred .cind vezi ca antrenor ca ceva nu merge ei masuri , il scoti pe Chiriches , il bagi pe Torje si il retragi pe Chipciu. Il bagi pe Tanase in stinga si il lasi in teren pe pe Sinmartean scotind un inchizator .Impingi astfel echipa inainte , dinamizezi flancurile , ceri jucatorilor sa traga din afara careului -dar nu stai pe banca si te uiti fara sa faci nimic.El aramas la metodele vechi.
"Relaţiile dintre Piţurcă şi Ţiţi Dumitru sînt extrem de reci, ei atacîndu-se dese ori în ultimii ani." Atacandu-se "dese ori" ? Ce ati facut , ati angajat toti analfabetii la gsp? Unde-i gasiti pe-astia fratilor? DÉSEORI adv. De multe ori; în repetate rânduri; des; adesea. [Sil. -se-ori] /des + oară
ce-i mai place romanului mediocritatea... pai daca pune unu cu scoala si cilibiu o sa fie mai destept decit toti din industria de fotbal autohtona si sa vezi atunci oftica pe ei...
Nb ! Pana la ora 05:00 ( ora Romaniei) sunt redactor sef !
Au fost mai multi. Chiar si aici pe forum. Daca retin bine...chiar si Piturca a declarat ceva de genul. Nu mai conteaza. Noapte buna tuturor. Adica tie valy. Esti singurul :))
"Cei" e unul singur, Maxim !
Emana cineva o idee cum ca Piti de la atatea jocuri de noroc, a inceput sa fie foarte fricos :)). Oricum...ai dreptate. Asta m-a deranjat cel mai mult. Nu am mai realizat nimic in repriza a doua. Retragerea a fost sunata. Si chiar de n-ar fi fost asa...nimeni nu indemnat echipa sa avanseze... Nici selectionerul si nici un jucator. Iar cei care spun ca au cazut fizic....sa ma lase.
Bre, matale nu ai citit ce a declarat Maxim ? Citez : "La pauza vorbiseram sa atacam, dar am cazut fizic ".....Selectionerul a declarat : " Nu am sunat retragerea, am zis sa dam si golul 2 ".....Si pana la urma un jucator cu testicule, mai trece si peste indicatiile antrenorului, insa, in echipa Romaniei, daca le aduni, aceste sunt doar 14, daca socotim si rezervele ! :))))
Titi Dumitriu tu esti zero barat in comparatie cu multi antrenori.Tu nu esti in stare sa formulezi doua fraze.Drojdierule vezi-ti de carciumile tale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.