Alte știri din fotbal
Deputatul român era la „șpriț", cu câteva ore înainte de Turcia - România! Scenele surprinse în Istanbul
0
Jucătorul pe care pariază Gardoș la Turcia - România: „Își creează singur ocazii”
0
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
0
Anomalie în finanțe la Csikszereda » A trecut 7,7 milioane de euro la „și altele”: ce înseamnă asta
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Avem juniorii, talentati dar ANTRENORI fac jocurile,de exemplu la grupa 1991 la lotul national jumatate sant pe pile,sa demostrezi nai cum,dar trierea juniorilor este rezultatul NOTIONALEI DE AZI SI DE MAINE.
Albu e jucatorul Stelei :>
PENTRU KSVC.Ungur prost ca bradu ce cauti in Romania daca nu esti alaturi de noi.Pleaca draku si sa-ti iei si echipa de rahat a cfr-ului in Panonia.Da voi ce juniori aveti?N-ati mai dat gol la nivel de echipa nationala de ani buni, iar la juniori nici n-aveti cum pt ca sunteti inexistenti.PA FRAIERE
bai ungur prost ce rasa matii cauti pe site la noi?iesi in pizda matii in tara ta de cacaciosi
Eu nu sunt din ALba Iulia ,dar ce am vazut la FC Unirea Alba Iulia,mai rar ,poate cei mai talentati copii din tzara...si niciunul INCA la lot.Spun inca pt ca vor ajunge fotbalisti.SFAT PT CONDUCATORI : URMARITI ECHIPA JUNIORI B(NU JUNIORI A) DE LA FC UNIREA ALBA IULIA SI VETI AVEA DE UNDE ALEGE.SUNT DIN TURNU SEVERIN...
Eu nu sunt din ALba Iulia ,dar ce am vazut la FC Unirea Alba Iulia,mai rar ,poate cei mai talentati copii din tzara...si niciunul INCA la lot.Spun inca pt ca vor ajunge fotbalisti.SFAT PT CONDUCATORI : URMARITI ECHIPA JUNIORI A DE LA FC UNIREA ALBA IULIA SI VETI AVEA DE UNDE ALEGE.SUNT DIN TURNU SEVERIN...
COPII DIN ROMANIA SUNT CEI MAI VARZA!! DACA SUNETI ATIT DE TALENTATI OARE DE CE NU EXISTA ROMANII VALOROSI IN LIGA LUI MITICA? UN POPOR DE KKT!! Forza CFR Cluj!!
Pacat, eram asa de aproape. Oricum, bravo manjilor nostri. Au jucat peste expectative. A fi egala Spaniei (care are o super echipa) si a a Italiei este ceva cu care putem sa ne mandrim. Curaj micutilor. =)
Astia de la federatie stiu pe ce terenuri joaca juniorii astia ? mai mare rusinea . se vrea performanta dar daca vedeti ce terenuri sunt in Bucuresti te i-a durerea de cap , zici ca esti in Kongo . Sa se mai ocupe si de viitori mari fotbalisti . Dar noi suntem buni , suntem talenteti si avem performante chiar daca jucam pe asemenea terenuri . HAHALELELOR
mare ghinion. spania a batut austria in ultimu minut si ne-a egalat pe noi de la 2-0 pacat de echipa avem o echipa foarte valoroasa la under 17. vorba aia VIITORUL SUNA BINE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.