Vezi AICI liveVIDEO meciul România U21 - Moldova U21 0-0

torje
torje

Articol de GSP - Publicat miercuri, 11 august 2010 00:00

Elevii lui Emil Săndoi joacă împotriva selecţionatei U21 a Moldovei un meci de calificare pentru Campionatul European 2011

România ocupă locul 2 în această grupă cu 18 puncte din 7 partide, în spatele Rusiei la 3 puncte, dar care are un meci mai mult disputat. În tur, România a învins Moldova cu scorul de 3-0

Din grupa României mai fac parte Rusia, Letonia, Insulele Feroe şi Andorra.

Vezi AICI partida liveVIDEO

Duminică, 5 finale pentru salvare! Dinamo și FCU Craiova sunt la mila rezultatelor » Toate CALCULELE în dreptul fiecărei echipe

„Vă spun în premieră, la Dinamo a fost o tentativă de puci în vestiar!” » Omul care l-a adus pe Kopic a dat tot din casă