Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Simona Țăranu a incendiat internetul cu pozele în costum de baie din Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
0
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Nu e exclus . Oricum Mircea Sandu e bufonul "UEFEI" , un birocrat, un nimic .
BA SA STII CA CIOBANUL II ZICE SI LU REGHE NU NUMAI LUI PITZI ,DAR REGHE IL ASCULTA CU SFINTENIE
TARE MI-I CA UNGURII TERMINA PE 2 ,CA ESTE CAMPANIE CINTRA NOASTRA,CU FRANCEZII SI ARBITRI ,NU NE VOR BA
eu cred ca jiji facea echipa mai bine, pe bune!!!!!!!!! cel putin la pintilii si chipciu s-a vezut ca a avut dreptate
BA SI I-A ZIS SFINTIA SA NEA JIJI ,JOACA CU CHIPCIU SI NUMA CU UN INCHIZATOR SATA NOO
Ba eu cred ca e o diferenta intre logica limbii romane si logica "limbii bucurestene" . Asta ai inteles tu ? Ca nu am dat vina pe Piturca !! Mai citeste odata si incearca sa sesisezi ironia . "Buchisestio" cuvint cu cuvint . Zi-mi judetul ca vreau sa-l decupez de pe harta si pe al tau . Imi propun ca in viitor harta Romaniei sa arate numai bucurestiul .
Nu uitați că la meciul cu Turcii am avut noroc, e mai bine să terminați cu demagogia că poate ne bat și ungurii .
Eu am spus de ieri că dacă ne apăram cu 6 oameni luăm bătaie, păi noi jucăm pe contraatac și acasă ? Îi lăsăm pe olandezi să facă ce vor ei fară să faci pic de pressing ?
o fi dar comentariu a fost unul realist,nu a fost penalty la olandez si-n general arbotru a tras cu ei, sa nu mai pun la socoteala bafta lor si ghinionul nostru cel putin la bara lui torje si la primul lor gol, imaginea de la antene e adevarat, nu e una foarte buna.
Sfidezi logica. Pai cine i-a bagat in teren? nu Piturca? Cine i-a asezat 7 in aparare si 4 in atac? Femeia de serviciu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.