Alte știri din fotbal
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
1
Știri din fotbal internațional
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Aurelio De Laurentiis, tentat să vândă Napoli » De unde a primit oferta miliardară și care a fost răspunsul dat
1
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
ucrainenii au luptat pana la capat, si cu Serbia si cu noi....chiar daca nu facea Morutan prostia aia tot erau calare pe noi in ultimele minute
Bă da prostănac e moruțan ăsta. Mai bine nu dădea golul ăla. Rămâneam 11 la 11 și poate scoteam un 0-0 chinuit. E adevărat ,nemeritat, căci prima fază periculoasă a noastră a fost la gol.
Pentru români fotbalul v-a trece la coda sporturilior din punct de vedere al interesului. Uitațivă la Handbal, tenis, tenis de masa, caiac etc, sporturi pentru români adevarați. Fotbalul????? sport pentru tabloide
a luat ca prostu si ne a lasat in 10 stiind ca are un galben de ce si a dat ca i di otu tricou jos?iera minutu 93 ?
Vlad pe care o sa ia jeje 100 de meleoane a comis-o iar dar nu inaintea lui morutan pe care se va incasa 225 meleoane.
bun...hai sa vedem daca marii gazetari gsp ne dau o explicatie, dinccolo de toate defularile (gen steaua-dinamo-craiova-viitorul). au fost jucatori de la toate echipele (screciu, moldoveanu, aia ai lui hagi, vlad, morutan, stranieri), cum dracului explicati voi gherla asta?
momutan asta este un ***, si-a batut joc de colegii, antrenorii si noi toti dute la jiji duceatea-i bumbena!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsbistul ala bleg Morutan si-a scos tricoul de parca daduse nu stiu ce super euro gol din afara careului. Cand colo, aproape ca s-a impedicat de minge.
Morutane o sa te urasc toata viata bah! E pb ta daca te ridicimental sau nu. Ai fost suficient de prost sa strici bucuria unei intregi natiuni si a colegilor tai! Mai bine nu dadeai gol bah! Bine ca te -a luat gigi...
Céa mai maré téapa pé caré o ia FCBS,acést pusti cu aéré dé védéta a piérdut calificaréa,dé cé nu ii éduca si péntru comportamént in térén,éu nu l-as mai convoca pana nu isi schimba comportaméntul si pana nu aléarga péntru bani caré ii ia dé la échipa dé club si céa NATIONALA..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.