Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
ba esti nebun....mai joaca torje? bine ca ai zis ca eu uitasem
Culca-te, esti beat! Tu te-ai ultat la alte meciuri. Ca sigur la cei cu care tii nu prea au ce sa-ti arate!
daca nu zboara piti avem o problema nici la baraj nu ajungem
Satana isi merita porecla cu prisosinta! Mai mare jigodie de om nu cred ca e decat Mircea Sandu:))
uitati-va la torje nu poate nici sa treaca de un adversar....asa e cand vii la nationala ca in vacanta...rusine
Ai dreptate dar interesele clanului fecaliot sunt cu totul altele...
cum sa ai 2 metri si sa iei un asemenea gol. de asta joaca asta numai in cupa ligii
pe mama lui alpin in pula :)))
cine a zis ca merita TOTI??? cine e vinovatul pentru jocurile slabe si pentru selectie, steaua sau piturca? de la steaua merita categoric sa fie convocati multi, 8-9 insi, si merita sa joace titulari cel putin 5! dar nu e vina stelei ca piturca nu-l baga pe cel mai in forma fundas, LATO, pe chipciu sau maxim , pe radu stefan fundas central ! e vina stelei??? daca tot dati vina pe steaua barem sa joace cu 11 jucatori de la steaua! el joaca cu petarde ca rat, gardos,grozav si stancu! pai ce pretentii sa ai cu olanda in stilul asta??? piturca trebuia sa incropeasca o echipa nationala valoroasa cu 4-5 jucatori de la steaua plus alti jucatori de afara! el ce face? ne omoara cu zile aia face!
Pretul prazului la Londra a scazut cu 30%.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.