Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Comparatiile din meciul cu city nu au relevanta....ei ii aveau pe kun aguero,de bruyne,nolito,silva...noi pe tudorie,enache si golubovic...e ca si cum ai compara un logan cu un ferrari - cam asta-i diferenta dintre bugetul de 400-500 milioane a lui city fata de cel de 10-11 milioane al Stelei.
Bogdan Stancu nici rezerva?!...-:)
Eu pe Tosca l-am vazut meciuri bune la Navodari , chiar ma intreb daca Tosca a dat vreun gol in cariera lui la profesionisti . Steliano a dat cateva goluri si chiar urca cu echipa in atac, pt ca e bazat pe viteza lui. Tosca in schimb are probleme grave la atacurile pozitionale, mai ales daca are in fata un adversar cu viteza care alearga mai tare decat el cu mingia la picior, decat o fe el fara mingie :)) Steliano a jucat titular la toate grupele Nationale under 17, 19, 21 si acum la echipa mare. Oare noi care il contestam suntem mai destepti decat toti antrenorii care l-au antrenat si l-au impus in teren de fiecare data. Tosca pe la ce nationale under 21 a mai jucat si cate goluri a dat el vreodata !? :))
Moți-Grigore este cel mai bun cuplu de fundași centrali care poate fi băgat în teren la ora actuală.
:) PT CA NU NOI II TRANSFERAM PT AI VOPSI SI A NE UMPLE BUZUNARELE..SIMPLU CA DRQ
Se lucrează nemțește cu materialul clientului, metre. :)) Ăștia sunt, cu ăștia defilăm. :))
Pentru cine il cara ca "pase ofensive" nu prea am vazut...si nici n-o sa vedem!:)
Asta numai neamtul stie!:))) Totusi cand vad apararea cu Grigore-Moti-Filipao nu ma pot abtine sa nu ma bufneasca rasul! Sper ca nu si...plansul diseara!:)))
Hoban este un "trabajador " exemplar; este omul care cara pianul :))
Corect! Oare de ce noi suporterii vedem mai bine!? :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.