Alte știri din fotbal
Veste importantă pentru Gigi Becali! Turcii anunță că Denis Drăguș este tot mai aproape de despărțirea de Trabzonspor
0
„Chiar vrei să fii înjurat pe banii tăi?” Andrei Nicolescu și Ionuț Negoiță, conferință comună de presă, după prelungirea parteneriatului între Dinamo și fostul patron
0
Ioan Varga, despre demisia lui Iuliu Mureșan: „Eu plec la luptă cu războinicii!” + Ce spune despre viitorul CFR-ului: „Ce colaps?”
10
Degringoladă TOTALĂ la CFR Cluj: Iuliu Mureșan și-a dat demisia! „Simt că am ajuns la capătul puterilor”
11
Știri din fotbal internațional
Câte bilete au fost vândute pentru FCSB - Auda! Meciul se joacă joi, în Ghencea
0
Arbeloa ia cu el în Premier League un jucător de la Real Madrid
0
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
Universitatea Craiova a vrut să-l transfere pe atacantul cel mai periculos de la Levski » Cum au reușit bulgarii să-l „fure” de sub nasul oltenilor
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Încă o moarte misterioasă la vârf în Rusia. Victima ar fi deținut ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru zboruri în UE: Bagajul de mână devine gratuit, iar ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Generatie de ratati!! Nu treb sa ne mai facem aluzii ci sa ne impacam cu ideia ça suntem in lumea à treia si ça tara si ça fotbal
Certitudini:meci extrem de slab;mijloc alcatuit haotic,motiv pentru care am avut zero constructie;Bicfalvi,Filip si Stancu nu mai au ce cauta la nationala;Stanciu deocamdata este de Anderlecht;politrucul este mai nociv decat Sandu;singurul castig este Benzar.Daca vrea sa construiasca ceva Daum trebuie sa treaca imediat la primenirea echipei,cu un Rotariu,R.Marin,de ce nu Bumba,iar in fata Alibec este mult peste tot ce am incercat pana acum.
Cum faci tu execrabil,un gazon din Cluj?:))))))))
Si daca ar fi asa, imagineaza-ti sa fi luat golul asta Taturasanu. Ce zici? Ce era acum aici. Vad ca toti sunt de vina, cred ca si Chipciu e de vina in viziunea astora, mai putin golanul ala de Sapunaru si cap sec ala de Moti.
Alpine stie Edith cu ce te ocupi ?
Acum , abia acum am inteles strategia FRF....este foarte clar ca am inceput pregatirea in forta pentru campionatul mondial in anul 2058!!!!
doua lucruri bune am sesizat, serios scum, pt noi a marcat singurul jucator din lume car uia i se ridica tricoul peste buric cind fuge si a doua la mana, lui Stanciu i se termina prostigioasa cariera inca din fasa :-))))))
Pai sa nu ne miram de rezultat cind aduci un antrenor strain care nu cunoaste bine jucatorii romani, pestele se impute de sus de la federatie pleaca, asta este doar inceputul vor fi si ate rezultate mai rele, si despre Stanciu acesta e un jucator de fotbal ? Ce au vazut belgienii la el ? Cind joci la nationala si la campionatul european si la Steaua si sutezi peste poarta ca la rugby atunci nu te poti numi nici macar jucator de fotbal, nu mai spunem despre valoare care nu exista la el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.