Alte știri din fotbal
Coelho îi dedică victoria cu CFR și admite: „Astăzi am fost mai implicat ca de obicei”
0
Daniel Pancu, la capătul puterilor: „Superficialitate și orgoliu! Sunt mai buni decât noi și nu avem ce face”
0
CFR a depus armele în lupta la titlu: „Să fim realiști, acesta este obiectivul nostru acum”
0
„Lumea îmi spune că sunt căpiat” » Gică Craioveanu este sigur în lupta pentru titlu: „Dinamo ne va ajuta să fim campioni”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Donald Trump amenință că poate distruge Iranul „într-o singură noapte”. „Ar ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
stupid ala care a facut faultul acolo.
GGGOOOLLLL Munte Negru...asta inseamna sa stii fotbal...nici 2 minute nu am tinut de rezultat...fcsb-istii sa dispara din nationala.
il ai pe tamas...si joci cu motii si cu grigore...care la prima faza iau gol...nu mai zic de sapunaru...nu zicea daum ca nu mai luam gol din faze fixe??? ahahahahaa....afara cu daum rapid!
De cand a intrat Popa parca reusim ceva in atac. ***! C-ati pus botul la manipularile lui Moflea Magheru din Timisoara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostălăul de Sapunaru trage de tricou, Moti doarme cu ala langa el. Noroc cu stelistii Stanciu si Popa ca se termina 1-0 pentru "talentatii lui daum"
Nu inteleg cum Tamas nici macar n-a fost convocat si muraturile de moti,grigore,sapunitu...sunt titulari.
Motzii ma Robert, Motziii firar sa fie.
Ne-am bucurat degeaba...
doar dinamo
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.