Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Asta am zis si eu, trebuie sa mai lucreze la psihic! Keseru trebuia sa bata...
Nu conte....ce conteaza e ca ***' asta e degeaba,pai ce aia a mea de antrenor esti cand ataci cu 1,2 maxim 3 atacanti si aia sunt 6-7 in aparare!Dupa primul meci neamtul e o catastrofa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-a disparut de tot! Mai apare "undercover"!:)
nu doar ca i-ai facut macedoneni pe amaratii de muntenegreni, tot comentariul a fost in nota stupefiantelor.
de acord cu tine, cu o mică excepție...stanciu ii labil psihic, nu avea ce să execute penalty...in meciul cu bulgarii, la loviturile libere, a refuzat să bată, de frică...deci n-a fost sigur pe el, n-ai văzut ce privire pierdută avea inainte să execute? :)))
Asa e! Nici eu n-am inteles selectia facuta! Sper sa schimbe urgent...
atat poti sa comentezi despre un meci ca asta ? a fost o greseala, era muntenegru, nu macedonia. am si admis eroarea. in rest, fara suparare, unii, cativa, chiar comenteaza ce trebuie. multi, intre care si tu, nu stiti prea bine de ce va pierdeti timpul pe acest site. prietene, daca nu ai ce face si nu esti capabil sa scrii despre sport, fara suparare, du-te la o shaorma cu de toate. este penibil sa faci pe lupul moralist, cand esti inutil pe acest site.
NU DOAR ALA..MAI ARE..SI REZERVE :))))))))
Cuplu de fundasi centrali trebuia sa fie Tamas-Dragos Grigore si nu dadeau muntenegrenii gol nici in 7 meciuri.
neputintafalit , ăla este contul lui...intră rar, mai mult stă pe digi. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.