Alte știri din fotbal
„Până acum nu am investit niciun leu” » Primăria Craiova va da bani la campioana României
0
Intră la discuții decisive după ultimul meci al sezonului! „Suntem în negocieri avansate”
0
Universitatea Craiova, aproape să rezolve prima mutare pentru această vară: „Suntem pe drumul cel bun!”
0
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționata din Capul Verde, decorată după calificarea istorică la Mondial » Joao Paulo, marele absent
0
A marcat 23 de goluri în La Liga și a terminat la două reușite de Mbappe » Totuși, echipa lui a retrogradat dramatic!
0
Conflictul cu SUA a determinat Iran să ia o decizie urgentă înainte de Mondial
0
Gigi Becali și Valeriu Iftime au discutat înainte de semifinala pentru Conference League: „Era binedispus”
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un proiect de 100.000.000 de euro ar putea să coste România de peste trei ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Lidl vinde cu 100 de lei un aparat adorat de copii și părinți, ideal pentru ...
Libertatea
ai dreptate, e praf nationala. si in loc sa convoace jucatorii cei mai buni sa avem automatisme, el tot testeaza. Torje joaca asa bine fiindca e singurul foarte bun! zici ca vin cu scarba jucatorii la nationala, sa-mi aduc aminte si de Chivu ce scarbit era
Zi ba te-ai uitat in oglinda? Uite-te mai bine te rog !!! Ce vezi ? Descrie-te cu voce tare : Par brunet, ochii caprui, ten masliniu, etc...
Nationala era a fratilor Becali si in timpul "generatiei de aur".
cred cca bona la alinutza
Afluenta de jucatori straini din prima liga. Cu exceptia a 4-5 jucatori restul sunt la fel de slabi ca cei autohtoni. Cu ce ma incalzeste pe mine ca au jucat aici Perreira sau Traore? Pe langa ei au mai fost vreo 20 de anonimi pe acolo. Ca si la restul echipelor.
Cica o sa-l angajeze si pe Moflea la saormeria din Miami .
Da Tanasa a vazut pasa lui Torje?
Asta cu orbii in tara chiorului este chestia reala in viata cotidiana ... chiorii in tara orbului este in matrix , pe net . :)))))
putem juca cu oricare 10 jucatori plus torje, doar el conteaza. sau doar 9 jucatori de camp, tanase e degeaba de 3 ani de zile. astept contra argumente.
tu ai atatea lucruri in comun cu Moflea in special boala pe ''unguri".pun pariu ca nu ati cunoscut niciodata un roman de etnie maghiara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.