Alte știri din fotbal
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Nu l-a pus nimeni pe nici-o lista..., e o caterinca de calitate a jurnalistului...
Nu ma laud ca ma uit la fotbal de multi ani (primul meci vazut de care imi amintesc este finala din '74, de la CM din RFG), si nici nu cred ca opinia mea cantareste ceva, spun doar ca Alibec si Budescu valoreaza fiecare de cateva ori mai mult decat Tatarusanu, Hagi Jr si Coman, luati la un loc... Nici CR7, si nici dusmanosul de la catalani nu se "omoara" cu alergatul...
Daca vreti s-o *** cu prodanca, atunci puneti-l pe Reghe. Asta v-ar mai trebui, n-o sa va spele nici Dimbovita, Oltul si Jiul la un loc !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A stranutat *** si astia de la federatie l-au pus repede si pe barbat-su pe lista ?? Ce sa caute Reghecampf la nationala ?? A fost dat afara de la Al Hilal, Litex, Al Wahda si acum este pe faras si la Al Wasl !! Este la doua puncte de retrogradare si nevasta-sa urla pe aici pin tara ca sa nu cumva sa ramana somer !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
reghe sau stoichita n-au ce cauta la nationala. Acolo discutia trebuie sa fie intre D. Petrescu, Hagi, Sumudica atat. Oricare alt antrenor ar fi contestat.
Hai sa promovam mai mult manelele in Islanda
Puneti-l pe Reghe si o sustinem toti Islanda!!!!!!
Și *** Reghe? Este tocmai ce lipsea...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De senzatie ar fi! ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum ar fi sa il puna pe manelarul Reghecampf? Pffooaiii! Ar fi incununarea dezastrului, logoul prabusirii fotbalului romanesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.