FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - UNGARIA, SÎMBĂTĂ DE LA ORA 19:00, ÎN DIRECT LA TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO.
Alte știri din fotbal
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
0
Campos vrea să-i transfere la Dinamo: „Următoarele zile vor fi foarte aglomerate”
0
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer oficializat de Tottenham! » Concurență pentru Radu Drăgușin
0
Incredibil, dar adevărat! Top 5 superfotbaliști care n-au înscris la Cupa Mondială. Unul a influențat apariția VAR
0
Program la Campionatul Mondial din 2026: când se joacă toate cele 104 meciuri din SUA, Canada și Mexic
0
Orașul se scufundă, Azteca rezistă! Sunt zone din Ciudad de México unde nivelul scade anual cu aproape jumătate de metru
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Tocmai asta e: ca nu stia nici de "Melody"! Citea, baiatul!
Era disziplin, ca era armata acolo, domnule! Daca nu-i ordin, nu avem ce iegzecuta, sa traiti!:))))))
www.youtube.com/watch?v=-SFo_69bqao Imnul CFR 1907 Cluj (Varianta gaborească) . Singurul club din Romania cu imn si in varianta pakistanezilor de limba maghiara. ASTA ESTE IMNUL TUTUROR GABÖRILOR DIN ARDEAL
Ala-i tac-tu zingan nebun,arata un clip si cu ma//ta sa radem si de ea.
Nu cred ca dupa plecarea lui Minculescu, IRIS si-a pierdut identitatea. Dupa parerea mea, IRIS in formula cu Rafael suna mai bine...
://www.youtube.com/watch?v=-SFo_69bqao Imnul CFR 1907 Cluj (Varianta gaborească) . Singurul club din Romania cu imn si in varianta pakistanezilor de limba maghiara. ASTA ESTE LALI NEBRASKA, ANGAJATUL BOANGHINEI PASZKANY!
lali sezarika-i tac-tu,trompeta ma///ta zingan nebun.
Lali Sezarica trompeta platita de evreu ungur Arpad Zoltan Paszkany.
Poporului nostru ii trebuie ca orice imn sa contina si o parte imburicata (manelista). Pentru mine imnul este in regula.
De unde legenda Iris?? Păi trupa asta cântă de pe vremea când mulți din cei care scriu aici nu erau nici în scrisori!! Că de la plecarea lui Minculescu și-a pierdut din identitate, este altceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.