marcelclujnapoca  •  24 Iunie 2019, 16:45

uefa_steaua
uefa_steaua  •  22 Iunie 2019, 23:14
Postat de gannicus2014 pe 22 Iunie 2019, 22:02

Papp nu-i baiatul ala care l-a curatat pe Mister la Belgrad ? ce vorbaret e, daca transpira si la Belgrad in mod pozitiv, i-ar fi adus mai multe satisfactii lui Mister decat cu acest sms

corect,ce s-a intamplat acolo la belgrad in acel meci ramane o enigma si astazi. cum bah sa ai 2-1 la pauza dupa ce a fost 1-1 in tur si aia aveau nevoie de 2 goluri intr-o repriza pentru calificare si tu sa nu fii in stare sa ti macar de scor? acolo s-a gresti de la antrenor si pana la ultimul jucator.

416035585491188
Dimache Gelu  •  22 Iunie 2019, 22:57
Postat de Dimache Gelu pe 22 Iunie 2019, 22:54

:))))) IA CENZUREAZA AMU..TANTALAULE.. ITI DORESC SA AI INVERS PROPORTIONAL..SANATATEA MEA..CURAJ

:))))))))) OOOPS..TE AU CENZURAT PI TINI? PAI SHE FACURAM BRE..SOFTUL E..TANTALAU..SAU CE?

Dimache Gelu  •  22 Iunie 2019, 22:54

romeverest
romeverest  •  22 Iunie 2019, 22:39

Nasul, care l-a plimbat de la Fcsb pentru ca nu-i asculta ordinele idioate, nu l-a felicitat ?? Nici macar MM, slujitorul de serviciu, nu i-a trimis un sms ??

Dimache Gelu  •  22 Iunie 2019, 22:37

BAH SA RETINETI ASTA CAT VETI MAI RESPIRA PE CHATUL ASTA:))))))))))) CHERCEA -BRAILA..FLORINEL COMAN..A BATUT ANGLIA..UN PENALTY SI 2 GOLURI MEMORABILE.. MIRELE?