Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
esti sigur ca ai voie sa folosesti sigla? vezi sa nu te caute diicot...
oricum acum nu discutam de steaua ci de FCSB! as muri de ras daca si-ar face suporterii echipa si ar juca in liga a 4 a
:)) Asa o cheama pe prietena lui ? Nu stiam ! :))
Si cumlea, pe vremea lui Chivu, Stefan Radu, Mutu, etc.. li se baga pe gat fel si fel de parasute de la steaua, pana la urma sa scarbit si Chivu sa le tot creasca cota la penalii de jucatori impusi la Nationala de fam becali.
Un Iordanescu militian, general de armata, etc... este aceeasi diferenta. A profitat si inca profita de aceleasi PILE si SHPAGA! Culmea inca suntem in anul 2015 nu in anii comunistilor. Parca suntem Nord Korea, dar cu ceva corcituri de Romani in fata.... asta ca ti..ga.n..ii (cu fam becali in frunte) din umbra sa conduca in continuare fotbalul.
Nikonista ce mai 5u6i ?
s-o sugi, metre! s://www.youtube.com/watch?v=6RvrMphnXkg
martoago, ce-ti mai bese tigva...iordanescu militean?! dovedesti prostie pura!
Trist ca orizontul tau fotbalistic incepe si se termina la Steaua. La ora actuala nu are mai mult de 3-4 solutii pentru echipa nationala. Lazar de la Dinamo eu zic ca prinde 2 meciuri si il ingroapa definitiv pe Dodel in uitare. De la Steaua as pastra un Pap si un Rusescu si cam atat.
O victorie chinuita in pur stil militienesc...am inteles de ce-ti place si de ce te-ai prins asa repede.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.