Alte știri din fotbal
Internaționalul cu meciuri la Euro 2016 și Euro 2020, prezentat în Superligă: „O adevărată sărbătoare pentru oraș!”
0
Gică Mihali nu-i dă nicio șansă jucătorului de la Dinamo: „La ora actuală, nu poate” + Cine l-a impresionat
0
Basarab Panduru a avut 3 „clienți”, după Farul - Dinamo: „Ei doi n-au atins mingea. Lui Musi nu i-au băgat apă în piscină”
2
Se întâmplă în România! Conducător la o echipă, antrenor-jucător la alta » Cele două echipe se confruntă azi!
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Vlad nu se mai transferă în Grecia! De ce a picat transferul
0
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Notele lui Cristi Chivu, după Inter - Torino » Ce scrie presa din Italia
1
Cristian Romero, din nou în atenția lui Atletico! Ce înseamnă pentru Radu Drăgușin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
na belea
goooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll
Păi eu v-am spus incă din prima repriză că ungurii intorc,pentru că sunt un fin observator.Băi,când eu comentez,voi? Incremeniți.:)))
Goool
Hehe , si eu care credeam ca Papp este prostul satului, neah, Dragos Grigore îl întrece...nationala asta ne demonstrează încă o data ca suntem o natie de retardati , când tara colcăie de prosti de ce fotbalul ar face rabat?
Cica dupa meciul asta echipa nationala intra in insolventa!
cat mai trebuie sa-l suportam pe acest selectioner ? tata puiu ... ,a ? aloo ... frf ?
Pai la ce joaca ce ai vrea, sa-i urce in cap ??? Nu vezi ca nu jucam nmk, merita huiduielile din plin, mai ales ca nu putem sa ne calificam din cea mai slaba grupa posibila a acestei competitii !!! Pai daca eram intr-o grupa cu Germania,Spania si Italia sau mai stiu eu care,ce faceam ??? scoteam 0 p !!!
Imi pare rau pentru suporteri si pentru spiritul Nationalei. Dar sa ii vedem pe Keseru , Chipciu, Popica , Papp , Torje, Maxim si chiar si Chiriches la un turneu European era totusi un scenariu de banc.
romanii nu merita fotbal.Suntem o natie de needucati si care nu pricepem fenomenul.Daca te duci pe stadion, nu huidui ba, rade toata europa de noi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.