Alte știri din fotbal
Internaționalul cu meciuri la Euro 2016 și Euro 2020, prezentat în Superligă: „O adevărată sărbătoare pentru oraș!”
0
Gică Mihali nu-i dă nicio șansă jucătorului de la Dinamo: „La ora actuală, nu poate” + Cine l-a impresionat
0
Basarab Panduru a avut 3 „clienți”, după Farul - Dinamo: „Ei doi n-au atins mingea. Lui Musi nu i-au băgat apă în piscină”
2
Se întâmplă în România! Conducător la o echipă, antrenor-jucător la alta » Cele două echipe se confruntă azi!
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Vlad nu se mai transferă în Grecia! De ce a picat transferul
0
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Notele lui Cristi Chivu, după Inter - Torino » Ce scrie presa din Italia
1
Cristian Romero, din nou în atenția lui Atletico! Ce înseamnă pentru Radu Drăgușin
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
joaca unu de 40 de ani pe stanga , cu unu pe postul de fundas dreapta cand el e de fapt un mediocru fundas central , un fundas central de prin qatar si care joaca pentru ca e religios precum cascheta si unu despre care cei din londra au dat party cand pleca iar la napoli deveni urgent rezerva
Radoi i-a zis bine: "Ia-l pe Rapa!". Tata Puiu nu l-a ascultat.
STII CE E PACAT... DAI *** PUI TOT AIA..ACELASI *** DE 3 DECENII... SA PUNEM STEMA ***..***.:):) G ..CUM AR FI TATA PUIU CU ..***.. IN TIMPUL MECIURILOR?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru ca este un presedinte de federatie modern,european,perfect!
Păi cum să nimerească săracii băieți poarta, când la antrenamente sunt conduși de un ditamai generalul pe care-l cheamă Puiu ??? Suntem de răsul Europei, pe bune. Păcat că în atac nu mai evoluează Mutu și Surdu, ca să fie comedia completă.
marele capitan rat nu a alergat deloc toata repr 2....bun exemplu. si plangea de ce nu joaca....
DEZASTRU !!!!!! Nu ma gândeam vreodata ca vom fi umiliti de Finlanda !
si mie imi plac maxim, dar cel mai mult mi-au placut ultimele 20 minute cu rosenborg, imi cer scuze anticipat, nu vreau sa fiu scartar ca sumi da sunt om sincer si spun cum am simtit nu ma dau dupa cires cu fotbalul romanesc si caterinci d-astea!
pai am vrut atac,cu un singur inchizator,e te asteptai?Lumea n-a inteles ca paote si piturca vroia sa atace cu toata echipa,dar noi putem DOAR sa ne aparam si sa stam la mica ciupeala ,n-avem valoare sa atacam
exact! burleanu-i vinovatul principal,și-a bătut joc,la propriu,de naționala asta...auzi,n-avem bani pentru un selecționer de doamne ajută! păi,du-te,fratele meu alb,și lasă pe cineva care se pricepe la făcut management.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.