Comentarii (462)
teo94_rapid
teo94_rapid  •  03 Iunie 2016, 21:05

Cica am marcat... Adversarii au marcat, golul lui Popa il dadeam si eu...

eugen76_pan
eugen76_pan  •  03 Iunie 2016, 21:05

pe astia ii bat si eu cu prietenii din spatele blocului :))))))

eucutine
eucutine  •  03 Iunie 2016, 21:04

peste o saptamana vom subordona Franta.

eugen76_pan
eugen76_pan  •  03 Iunie 2016, 21:04

sa vezi circus la meciul cu franta :)))))))

ottobraun
ottobraun  •  03 Iunie 2016, 21:04

se vede valoarea tricoilorilor !

eugen76_pan
eugen76_pan  •  03 Iunie 2016, 21:03

hahaha au invitat niste bufoni sa joace cu ei :)))

chronic
chronic  •  03 Iunie 2016, 21:02

stanciu popa si chipciu cei mai buni de l nationala

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  03 Iunie 2016, 21:01

pai in locul lui Rat mai bine Tosca ...

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  03 Iunie 2016, 21:00

Cand il vedeti pe Kascheta ca nu mai pupa icoana ...sa stiti ca batem ...e linistit ...are meciul cumparat.

saviola2_8
saviola2_8  •  03 Iunie 2016, 21:00

e buna echipa, asta e echipa standard cand va intra si chiriches, cam astia sunt titulari, nu-mi convine de rat dar decat filip...

  • 1
  • •••
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
Comentează