Comentarii (462)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  03 Iunie 2016, 23:43
Postat de foxy pe 03 Iunie 2016, 23:39

Comunismul n-a prea fost liberal...A fost cam restrictiv...Dar nu era rau...:)))...Tu stii mai bine decat mine!

!! Ei afla de la mine asa zisii securistii ne rugau sa le spargem geamul cu mingea numai sa iesim afara din casa . Nasolia a inceput dupa ce ceausestii au devenit dictatori eliminind toti comunstii liberali incepind cu Maurer si terminand cu primarul bucurestiilor Gh. *** . Pina atunci comunistii liberali aprobasera mandatarii iar TVR 1 SI 2 isi traiau anii de glorie . Cum au preluat cuplul sinistru toata puterea au inchis televiziunea .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 Iunie 2016, 23:43
Postat de alskar pe 03 Iunie 2016, 23:40

așteptăm să treacă prima repriză și dup-aia: „focu' la ei!”

pase scurte și pe sus,ai,n-ai mingea,tragi la poartă....excelentă strategie.

bakunin
bakunin  •  03 Iunie 2016, 23:43
Postat de ando89 pe 03 Iunie 2016, 23:25

Eu îi înțeleg, au cenzurat subiectul ***i, vor sa ma protejeze de DNA. Altfel vedeați useri aduși cu ambulanta pe targa la tribunal deși nici n-au știut citi subiectul și emisiuni kilometrice la televiziunile de știri încercând sa dea de urma miliardelor ce le dețin în tari exotice și făcând reconstituiri faciale ale unui cuceritor sublim, asa cum mărturisesc o groaza de dive de la Hollywood:))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  03 Iunie 2016, 23:41

andonache, prost esti, urat - ca nimeni altul, frustrat - fara limite, mai ales de cand tii *** avind in vedere toate acestea, *** ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alskar
alskar  •  03 Iunie 2016, 23:40
Postat de a.c.a.b_st pe 03 Iunie 2016, 23:37

ăia mi-au venit primii in minte...cred că le mai trebuie un portar...cine *** să le facă față? :))))))))))))

așteptăm să treacă prima repriză și dup-aia: „focu' la ei!”

bianconerri
bianconerri  •  03 Iunie 2016, 23:40
Postat de tzusti_reloaded pe 03 Iunie 2016, 23:32

IA FII ATENT LA..BAH TI AI LUAT BRANZA DE LA PIPEREAN.. *** :)

Am voie să spun de burduf, dar să nu pomenesc ce e în el.

bakunin
bakunin  •  03 Iunie 2016, 23:39
Postat de ando89 pe 03 Iunie 2016, 23:25

Eu îi înțeleg, au cenzurat subiectul ***i, vor sa ma protejeze de DNA. Altfel vedeați useri aduși cu ambulanta pe targa la tribunal deși nici n-au știut citi subiectul și emisiuni kilometrice la televiziunile de știri încercând sa dea de urma miliardelor ce le dețin în tari exotice și făcând reconstituiri faciale ale unui cuceritor sublim, asa cum mărturisesc o groaza de dive de la Hollywood:))

Ce mod alambicat de a cersi *** :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

foxy
foxy  •  03 Iunie 2016, 23:39
Postat de bvd_magheru pe 03 Iunie 2016, 23:37

Imi placea si Mihaela cu Iurie Darie . Ce timpuri in comunismul liberal .

Comunismul n-a prea fost liberal...A fost cam restrictiv...Dar nu era rau...:)))...Tu stii mai bine decat mine!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  03 Iunie 2016, 23:37
Postat de foxy pe 03 Iunie 2016, 23:15

Daktari ,duminica dimineata ...Flipper delfinul ...am uitat...;)))

Imi placea si Mihaela cu Iurie Darie . Ce timpuri in comunismul liberal .

bianconerri
bianconerri  •  03 Iunie 2016, 23:37
Postat de tzusti_reloaded pe 03 Iunie 2016, 23:32

IA FII ATENT LA..BAH TI AI LUAT BRANZA DE LA PIPEREAN.. *** :)

Așa e, metre. Uitasem. Mai rămâne mînz, viezure, varză. Suntem, oricum, pe drumul ăl bun.

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 47
Comentează