Alte știri din fotbal
Clujul la putere! CFR a rezistat asaltului arădean și a rezolvat și ecuația cu UTA. 6 din 6 și salt spectaculos în clasament!
9
Ce-a fost și ce-a ajuns » Incredibil cât a jucat Ciprian Deac în UTA - CFR Cluj, după ce Pancu l-a rechemat în lot!
0
Conducerea vrea să vândă echipa, antrenorul oferă detalii din vestiar: „Două luni de întârziere”
0
Claudiu Niculescu a semnat pe un an și jumătate cu Unirea Slobozia!
6
Știri din fotbal internațional
WOW! Internaționalul român îl face zob pe marele Seedorf: „Jucător de clasă mondială, dar DEZASTRU ca antrenor!”
1
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Alibec si Budescu trebuiau sa fie in lot . Si cel putin unul din ei titular .
Cum sa nu il convoci pe Alibec ? De ce pe timpul lui Piturca si Iordanescu si Lucescu al mic erau jucatori care nu meritau sa joace si noi ( suporterii ) strigam in gura mare de ce ii convoaca , iar acum sa mai avem un *** de genul asta in persoana lui Daum ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca Daum i-a convocat pe Matel, Grozav, Golofca si l-a uitat pe Alibec e clar ca nu are ochi de selecționer.
Surpriza ,prezenta lui Deac. Succes !
Ce poza ai pus ?
Ati gresit-Se numeste Christoph DAMF(de coca)dispretuieste romanii si Romania(de unde se umple de bani),impacheteaza pestele in ziare,si are o mare valoare=2 bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.