Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Cum văd turcii remiza dintre FCSB și Fenerbahce: „Puteau marca două goluri”
0
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
Pagubă-n ciuperci!!! Să revină Chiricheș la Națională când oi zice EU! Adică niciodată!
Ha ha .Alarma era daca juca ????
Ba, prostule. Este unul dintre cei mai prosti fundasi romani la ora actuala. *** de Tamas si scandalagiul de Sapunaru sunt cu mult peste el, dar ce sa stii tu? ***, prostule
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru prosti ca tine, cu siguranta.
la adversar nu??
O ocazie excelenta sa-l convoace pe Tamas, intr-o forma mult mai buna deca Chiri.
foarte trist era un jucator f bun
O veste extraordinara
Egstraordinar, s-a accidentat calamitatea naturala care ar trebui INTERZISA pe orice teren de fotbal. Acestei catastrofe i s-a explicat de N ori sa joace simplu pentru ca este negat pentru dribling. Se incapataneaza sa iasa cu mingea la picior, stil Belodedici, dar este ANI LUMINA de un aparator decent. Cum este posibil sa insisti cu acest neant in rolul de fundas central???? Daca tot tii mortis sa-l folosesti titular, atunci utilizeaza-l ca mijlocas defensiv, acolo daunele provocate de acest zero ar fi mai mici.
Oricum nu prea mai avea mult la nationala iar postura de fundas central nu i se potriveste . Asa ca vor trebui sa gaseasca solutii mai devreme pentru viitor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.