Alte știri din fotbal
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
FIFA a numit cei doi jucători care pot decide barajul: „România are un «factor X» în lot”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Starul lui PSG și-a dat acordul”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Primul tur din Ch. League cu Fcsb !
un adevar cosmetizat, spus doar pe jumatate, e o minciuna, marinescule! de ce nu le spui cititorilor tai adevarul, faptul ca Orange TV nu mai exista si ca azi, in 6 iunie 2024, telemm-ul tau si udrea danutz sint someri?
Vom vedea dacă și aici Meme îsi va expune în emisiuni la fel de dominator propriile idei, cum o făcea la OrangeSport - așa ne vom da seama dacă Gigi Becali sponsorizează și la PRO Tv aparițiile celei de a doua trompete de propagandă fecesebistă (prima fiind Gigi însuși). Se alege praful de sloganul "Bucurați-vă de fotbal!", nu că ne-am aștepta la mari bucurii românesti la, acest Euro... Cât despre personajul Mihai Stoica, să observăm cum acesta devine tot mai plin de sine - stă țeapăn și încruntat sever în scaunul ridicat la maximum, vorbește (foarte, mult prea) mult și apăsat de parcă nici nu concepe să fie contrazis, strecoară un râs alintat la propriile glume si observații încărcate de ironia si aroganța specifice... Ai zice că nu are doar treiijde' si ceva ani în fotbal (despre care reamintește cu orice ocazie, omițându-i pe cei de întrerupere pentru "studii aprofundate"), ci si că are 120 kg masă musculară și diplomă la Harvard... L-am auzit spununînd despre sine însuși -printre altele- "știți că eu nu mint!" și că "eu îmi permit să critic fizicul oricui!". Bufonul și-a luat nasul la purtare - cine i-l va tăia oare?
O sa avem o vara incendiara! Mega-expertul Meme isi va da cu parerea despre nimic, in vreme ce fashionistul Chipciu o sa ne spuna daca echipamentele nationalelor de la Euro sunt sau nu fake. Prevad niste emisiuni extraordinare, de care, ne putem lipsi.
In locul lui Reghe m-as simti jignit sa fiu coleg analist cu unul care stie fotbal de la Football Manager 2023.
Eu chiar mă bucur pentru Reghe și MM ca au găsit curajul să apară din nou împreună în public și sper să văd cat mai multe din săruturile pasionale binestiute de odinioară
rav410wrc.....hahahaha.....esti tare gagiule !...Stai ca vin si ei !...
A avut dreptate Prodanca, Reghe doar pe la televiziuni mai gaseste de lucru.
De ce avea MM bevoie de acordul Orange Spirt din moment ce Orange Sport se închide pe 30 iunie și nimeni nu mai are nici o obligație față de ei
Numai mi...logi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.