Alte știri din fotbal
Scandalul de la Rapid - Dinamo a ajuns în Parlament: „Plângere la Parchet și FRF”
0
Mihai Pintilii și-a găsit de lucru, imediat după despărțirea de FCSB! Anunțat oficial
3
Andrei Prepeliță și problema întâmpinată de Mirel Rădoi la FCSB: „Nici ei nu se așteptau”
0
Oțelul Galați și-a ales noul antrenor! Diseară vine pentru semnarea contractului
0
Știri din fotbal internațional
Noul puști-minune de la Arsenal, comparat cu Leo Messi: „Nu am văzut pe nimeni să facă așa ceva”
0
Bayern în război cu arbitrii din Bundesliga: „Prea multe decizii controversate împotriva noastră” » Decizia în cazul lui Diaz
0
Michael B. Jordan, câștigătorul Premiului Oscar, este finanțator la un club important de fotbal
0
Un oraș din Spania renunță la candidatura pentru Cupa Mondială din 2030
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Cât va mai dura războiul din Iran. Consilierul lui Trump dă din casă. ...
Libertatea
Cât mai are România de recuperat din împrumuturile acordate de Nicolae ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Dezmățul primarilor pe bani publici continuă. Edilii vor toca 18 miliarde ...
Libertatea
Multe sperante, planuri, dar nimic concret. Adevarul este ca toate echipele astea, aproape fara exceptie sunt asa numite "clone", care nu o sa aiba niciodata palmaresul sau marca. Sa nu mai spun de echipele astea care se numesc continuatoare, dar sunt infiintate cand vechea echipa inca activa (asa cum e si cazul CSU Craiova)
Din pacate palmaresul si marca nu reprezinta certificarea ca e vorba de adevarata echipa, exemplul cel mai clar e csu craiova.....doar continuitatea poate sa certifice o echipa!
Cum sa mentionezi ca Poli Timisoara e desfiintata in 2012 cand istoria alambicata incepe prin 2002 cand Poli Timisoara condusa *** italian a retrogradat si a aparut AEK a lui Dobos?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mihaita Emil Visoianu si gintonic, amintiti-ne cati suporteri sunt in galeria aia a Farului, ca am uitat. Parca erau vreo 16 sau 17 insi. Iar in ultimele sezoane de chinuiala pe coate prin liga 1 erau la meciuri 2000 de spectatori pe un stadion mult prea mare pentru o echipa atat de mica. Constanta si Brasovul au dovedit timp de multe sezoane ca nu merita echipe in prima liga, raportul dintre populatia orasului si interesul pentru fotbal e rusinos.
Rusinos!Ati uitat de Farul Constanta,nu de alta dar e clubul care l-a lansat pe Gica Hagi,daca ati uitat "Regele".Hai ca va dovediti iar limitele.Astept scuze si refacerea erorilor.
SSC Farul Constanta - liga 4, locul 1, la 10 puncte de a doua clasata, galerie frumoasa de vechi faristi la fiecare meci!
Sunt 2 echipe nu 3care incearca sa continuie traditia Rapidului:Afc si Cfr. Dar daca voi aveti in cap numai fcsb nu aveti de unde sa stiti asta.
"U" Cluj: ați omis să menționați că (cel puțin în acest sezon) echipa din liga a 4-a care care folosește palmaresul și culorile sale se numește Asociația Club Sportiv de Fotbal "Alb- Negru" al Studenților Clujeni. Mi se pare un amănunt relevant (și amuzant!).
exact. tipul ar trebui sa isi faca un control amanuntit. efortul lui atat de amplu are un scop precis, dar nu poate pacali pe oricine. banii unui individ se vad in eforturile disperate ale scriitorilor gesepeni dar nu pot rasturna situatii juridice irevocabile, din nefericire pentru ei. ca sa albeasca o mioara neagra, sugereaza ca toate mioarele sunt negre. nu zau ?
vlad ispas baiete daca in orasul oradea sa zicem exista o echipa de fotbal asta nu inseamna automat ca echipa e defuncta fc bihor oradea. doar in capul tau *** se pot face asemenea asociatii scandaloase. da exista nostalgici ai cluburilor care activau in vremea comunista insa asta nu inseamna automat ca echipele defuncte au reinviat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.