Alte știri din fotbal
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Detaliile ofertei pe care Florin Tănase a refuzat-o pentru a rămâne la FCSB: „Erau peste 4 milioane”
0
Îi reproșează eurogolul primit de Craiova lui Răzvan Sava: „Putea face mai mult”
0
Gheorghe Hagi l-a sunat pe Drăguș, atacantul așteptat la FCSB: „Să rezolve cât mai repede!”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
1
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Ma, dar va plătește ăsta să publicați câte un articol în fiecare zi?
Râu Rățușcă Răureanu! Că Șumudică este mai bun ca Advocaat, aoleu măi băiatule, păi unde trăim? E mai bun decât Guardiola, Klopp, Zidane și peste toți la in loc! Ai grijă cu baclavaua, ca dai în diabet! Oynama, Sikidim, sikidim!
Așa Ninele, dă cu biciul in ei,fir-ar ai naibii de turcaleți că nu te ascultă! Sa vezi când so-r uni bisericutele alea împotriva matale,atunci dai și tu de dracu ,că nu găsești așa ușor contract în plin sezon,pe parai multi cum vrei tălică.
Mare vedeta a ajuns sumudica asta dacă are reporter plătit de presa după el permanent sa l pozeze și sa scrie și ***, o fii un nou murihnio în devenire
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și portugheza lui lasă de dorit! Parca e un angolez in clasa a doua a primara!
Așa se practica in ziua de astăzi! Becali da 1000€ pe luna sa fie in topul mazetei sporturilor, prodanca la fel sa se scrie de ea și de soarele ei plus de bebeto viitorul decar de la FCSB, Lucescu al mic la fel și mai nou baba vanga sumudica! Sunteți o Rușine de fițuica
GENIAL ! Engleza luii Sumi e din topor, mai crancena de 100 de ori decat a lui Halep sau Lucescu al mic ! E ""mare artist"' omul !Un clown !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.