Alte știri din fotbal
Un jucător din Generația de Aur a preferat să se uite la un alt meci în timpul partidei Slovacia – România: „Mi-e rușine”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
4
Un „câine roșu” din Generația de Aur a pus gând rău dinamoviștilor: „Nu mai știi care e Dinamo și care e Steaua”
0
Ministrul Apărării a anunțat singurele două SOLUȚII găsite ca CSA Steaua să promoveze în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
stadionul echipei comunistoide , templu !? tovarasi, eu am sa propun BOR sa-i canonizam pe 'Leana si Nicu.
Templu? Este doar un simplu stadion pe care s-au jucat niste partide mai importante deoarece asa s-a vrut de ... SUS...
Ati atacat continuu acest club, cel mai mare din tara, inca aruncati zilnic cu mizerie in el, nu inteleg cum ati primit aviz sa intrati acolo, nu inteleg ce cautati acolo, acum faceti pe melancolicii si tristii ca se darama aceasta pagina de istorie, noi suporterii nu suntem lasati de mizerabilul de petrea sa intram insa voi puteti oricand, parca vad o discutie intre catelusii de la palat si burtosul colonel : - “de la tolo, de la gesepe, suporterii fecefecesebe, dar ce ma bucur, chiar mi-a placul ziua de ieri cand in patru articole atacati Steaua si suporterii ei, si il ridicati in slavi pe patrunul vostru gig, dar piftiti va rog, intrati, ce doriti ca imi sunteti atat de dragi, orice pofta va indeplinesc, numai sa mai scrieti minciuni despre noi, va implor din toata shunca mea.”
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toti fcsbistii *** de stadion acum. "ce templu ma?" "mizeria aia?" "noroc cu gigi" "pleaca ba cu stadionu ala" ... Astia sunt fcsbistii. Isi reneaga "templul" lor, fostele glorii (exceptie slugadam) si tot ce a insemnat steaua (cu bune si cu rele) pentru a sluji la palat. nea gigi e istoria, nea gigi e steaua... asa s-a ajuns. Respect ultrasilor din garda veche.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai sunteti nebuni, ati omorat fazanul :( de ce ati speriat fazanul?
Ca suntem pe primul loc ? Hahahahahahahaha
auzi la el templu!?!?! *** poate vrei sa spui!!! ma bucur nespus ca scap de mizeria asta din cartier.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HIUMAN... oriunde in lume se construiesc stadioane din bani publici
Nu comenteaza absolut nimeni acum ca vrea spitale. Apropo de manipulari prin presa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.