Alte știri din fotbal
FC Argeș își pierde golgeterul! Gazeta are numele: primii trei jucători care pleacă sigur în vară
0
Schimbare » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor
0
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Știri din fotbal internațional
Probleme în paradis! Prelungirea contractului lui Harry Kane, într-un mare impas
0
Antonio Conte pleacă de la Napoli! Trei nume care l-ar putea înlocui
0
Ultima speranță a „cetățenilor” e fiica lui Pep! » Maria, luată cu asalt pe rețele
0
Lotul Scoției la prima Cupă Mondială după 28 de ani: cei 3 portari au, cumulat, 7 meciuri în acest sezon!
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
2
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Un avion F-16 românesc a doborât o dronă, în Estonia: „Probabil era o dronă ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Trebuie sa isi justifice si pseudo ziarista cu nume de cantareata intr’un fel salariul, asa ca ea sta si cauta pe Instagram. Asta inseamna jurnalism sportiv la gesepe
Simplu: Ringaci nu e sexy-polițistă / vameșistă. Și cică media / GSP susține elimiarea sxismului din societate, caînd ei au titluri și articole de-astea pe site.
Si care e stirea? Din cate stiu e calificata la Olimpiada de prin august sau septembrie, cand s-au desfasurat Mondialele. Nu s-a calificat acum. Si Ringaci e calificata, sportiva foarte valoroasa, tot luptatoare din Moldova, care e faza cu Nichita?
As trece ilegal granita doar ca sa ma prinda :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.