Alte știri din fotbal
N-are niciun gând să plece de la echipă, după Dinamo - U Cluj: „Îmi place totul”
0
Alex Chipciu recunoaște superioritatea lui Dinamo: „Am multe gânduri în cap”
0
Cristiano Bergodi a fost învins de Dinamo, dar susține că altă echipă e cea mai puternică din Superliga
0
Kopic a dat declarația serii: „Nu mai credeți tot timpul ce spun jucătorii” » Îl laudă public: „Cel mai bun sezon din carieră!”
2
Știri din fotbal internațional
Real Sociedad o răpune pe Barcelona, după un adevărat „Thriller” la San Sebastian » Prima înfrângere pentru catalani în 2026!
0
Senegal câștigă finala pe care o ABANDONASE în minutul 90+7 » Ultim act incredibil la Cupa Africii
1
Milan câștigă pe San Siro și strânge clasamentul » Cum arată situația la vârf în Serie A
0
PAOK & Răzvan Lucescu sunt pe val în Grecia! Victorie și PRIMUL loc
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
te referi la Simona Halep?
Nimic nu-i mai satura pe unii... Au ajuns sa dopeze si sa forteze si animalele... Numai au limite.. Nu mai au nici suflete... Nu mai au nimic... Decat o neostoita foame dupa bani... Nu stiu de ce Dumnezeu nu gaseste o cale sa opreasca asemenea ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Caii sunt dopați și forțați peste limitele naturale, e normal să le plesnească inima în ei! Din păcate nimeni nu va fi pedepsit și nimeni nu va interzice sporturile primitive! Cum au fost si coridele, spectacol grotesc, dar pe placul mulțimilor de gură cască!
Aceste lucruri se întâmplă pentru ca cei ce îi au în proprietate bag în ei fel de fel de medicamente, ca să nu le numesc altfel, doar de dragul de a se lăuda cu performantele lor și a câștiga bani de pe urma lor. Așa se întâmplă și cu porumbeii de curse, din păcate.
Caii si cainii nu sunt prosti,dimpotriva.
Doar dacă te uiți la o poză cu o doză de vaccin orbești! Ție ți-a ieșit inteligența prin piele și dusă a fost!
Am crezut ca de la vaccin...
Ai și tu te rog un pic de decență.Orice suflet este o pierdere
daca le dau steroizi cailor si normal ca mor caii
Zi de zi mor mii de oameni, copii si animale nu mai vorbesc si de ce e tragedie cand moare un cal ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.