Alte știri din fotbal
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
0
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
Zice ca echipa care a pierdut de FCSB, iar Galatiul e Steaua si vrea echipa, punctele si cateva milioane de euro.
Talpan ce zice?
*** inclusiv pe sectia de hochei, consumand banii pe o clona fotbalistica jalnica, nascuta muribunda si fara viitor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cea mai importanta, dupa palmares, echipa din hocheiul romanesc si cea mai titrata, dupa titluri, a CSA Steaua Bucuresti, e intr-o mizerie absoluta de un deceniu si jumatate, nu are nicio sansa sa ajunga intre primele 4 echipe din campionat, ei pot sa depaseasca doar echipe universitare de la Sportul Studentesc si Sandominic (Harghita)!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, nu citesc aberatiile pe care le scrii, parca ai 2 clase, asa senzatie de prostie crasa si infantila degajezi. De ce esti mereu aici cand intru? Cand ai vazut ultima oara lumina soarelui? Iesi din casa, atrofiatule :))!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gradinita,negradinita,clona csa este pa si la revedere. repet,daca mapn vrea ceva erau de mult in liga 1. dar nu vor. pai tu esti deja mort. mort de prostie. ai creier de gaina. dar repet, eu vin cu informatii direct din interior,clona csa este pa si la revedere dupa ce este gata stadionul ghencea. desfiintare usoara. repet,daca clona csa era un proiect care se vrea in primele 2 ligi erau acolo inca de acum 2 ani,dar nu se vrea. adica hai sa fim seriosi,nici tu nu crezi ca poti rata 2 promovari la rand din liga a 4-a in liga a 3-a.doar daca o faci intentionat,iar clona csa a facut lucru asta intentionat.
se pare ca nu te-ai trezit tu. clona csa este ca si desfiintata. ai fost doar o oaie a tradatorilor de tara de la csa dar o sa dispari definitivi in scurt timp.
repet,atata timp cat clona csa nu a castigat locul din liga 1 este ca si cum ar fii pierdut tot. doar nu crezi tu ca armata daca vrea nu era de mult in liga 1. dar acolo tin echipa pana este gata stadionul si dupa desfiinteaza clona csa. repet,este criza,nu sunt bani,si singura care are bani este Steaua din liga 1. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
Trezeste-te, ***, e 6 seara!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.