Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Deci Hagi s-a dus el personal să vadă voturile de final de an? Altă treabă mai bună n-a avut?
Antrenorul,managerul si patronul anului ! A bagat cei mai putini bani si a vandut cel mai mult.Asta se numeste sa te pricepi.La polul opus...se afla fraierii,aia care baga bani cu nemiluita dupa care sa se duca la TAS sa cerseasca titlul ca pe teren n-au fost in stare.
Patronul anului lui Becali GG.
prosti...da ...multi ...
...voteaza numai prosti ...
BRAVO HAGI!!!!
EXACT. Asta știu toți , inclusiv cei de la G.Sp. dar...
Antrenorul anului: Marius Sumudica; Fotbalistul anului: Constantin Budescu; Fotbalistul strain al anului: Filipe de Andrade Teixeira; Sportivul anului: Cristina Neagu.
Repet intrebarea : stapinul nostru nea gigi ce premiu a luat ?? Ii folositi imaginea si citatele fara jena de cel putin 10 ori pe zi , pai asa e frumos? Daca se supara pe fituica de impachetat peste ? Aud ?
A luat premiul "alpinul anului'. Cine e mai vechi pe aici stie ce vreau sa zic....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.