Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
din vara Corvinul va reveni !!! speranta moare ultima...
daca nu au uitat de unde au plecat de ce nu investesc aceste mari glorii ale fotbalului romanesc cate un pic fiecare din averea sa.reamintesc oameni bogati cu ar fi:LUCESCU,LOBONT,REDNIC,ANDONE...fiecare om uita de lucrurile frumoase de un au plecat.respec CORVINUL HUNEDOARA nu CORVINUL 2005.Sper sa va mai vad cel putin o data in prima liga
Inca o echipa distrusa de hotiile lui copos! cand ajunge la puscarie manglitorul asta?
respect corvinul...sper ca daca vom avea ocazia sa jucam in Cupa Romaniei la Hunedoara...oamenii de acolo merita fotbal de liga 1.FORZA VIOLA
pacat de corvinul si de fcm resita,dar vor renaste din propria cenusa.
Hunedoara numara circa 75.000 de locuitori. Daca 5.000 dintre ei (nici 7%) ar da lunar banala suma de 5 lei (in medie), s-ar strange 300.000 de lei, adica 3 miliarde lei vechi. Cu acesti bani se poate tine o echipa in liga a patra. Cu un ajutor din partea primariei, cu niste sponsori mici, suma s-ar putea tripla. Asta pentru ca o echipa cu traditie sa nu moara. Problema e ca nu se gasesc acesti oameni si asta ar trebui sa dea de gandit. Ando Rednic Il Luce ar trebui sa nu uite de unde au plecat.
Panaramele de la dinamo au distrus clubul asta. Uitati-va la jucatorii care evoluau la Corvinul si apoi la cati dintre ei au fost transferati la echipa militienilor. Asa cum au facut pe urma cu craiova cand a plecat Netoiu de la echipa cu trei sferturi dintre jucatorii de baza. Asta e cea mai urata echipa, dinamo.
sa le fie rusine autoritatilor locale si investitorilor din acea zona ca a lasat sa se desfinteze asa o echipa.oare nu au potenta financiara nici macar cat com. Modelu?
imi pare rau pt cei ce vin din urma pt copii carora li se povesteste ca o fost odata toata iluzia de a pute fi si tu ceva o taie lipsa de banii ii corect viata e grea cine are bani exista dar noi avem talent avem nevoie de timp si oameni cu inima ce traiesc fotbalul nu becali si turcu sau copos hai corvinul pt klain faceti ceva si pt un oras mic dar inimos
La meciul ROMANIA-CIPRU pe langa REDNIC,BOGDAN,PETCU si GABOR a mai evoluat titular si VAETUS tot"corvinist" cel care de altfel a si deschis scorul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.