Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Se repetă scenariul din tur? Cine iese campioană și cine merge în cupele europene cu aceleași rezultate
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol rapid
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Bai Gafiuc tu habar n-ai de fotbal se vede atunci cand notezi jucatorii asa ca ce credibilitate sa ai tu ? de unde stii tu ce dovezi au procurorii nostri ca sa spui ca cei polonezi aveau mai putine si totusi au demarat arestarile ? Dupa care spui ca au facut flagrant.Pai vezi ? Au facut astia ai lui Basescu flagrant cuiva ? Sau nu cumva au fost trimisi cu misiune sa-l termine pe Becali ? Dinamo-CFR,CFR-bistrita,CFR-Rapid...iti spun ceva ?
@corneliu ca au fost echipe care au pierdut foarte foarte usor meciuri cu cfr e adevarat! dinamo, rapid sunt doua exemple clare, dar nu poti baga in aceeasi oala si pe Iasi!
De bestcip pe 14.05.2008 la 11:28#63 --- ba baiatule, daca inainte de meci n-ai promite nimic (ai tacea din gura) si dupa meci te-ai duce la echipa care prin rezultatul pe care l-a obtinut (jucand corect) te-a ajutat indirect, si i-ai oferi o RECOMPENSA, cum zici tu, as mai zice... da' ei promit recompensa dinainte si in felul asta denatureaza natura si principiile sportive ale competitiei, ai inteles???
1. se pune problema pe ce perioada in urma ar incepe cercetarile. 2. daca s-ar intampla la noi ca in polonia, pai...cred c-am ramane fara liga I. primele s-ar duce de manuta steaua si dinamo. ar urma rapid si cfr. apoi...chiar nu stiu cine ar ramane in liga I. P.S. sunt dinamovist.
Pentru De zhazha Este adevarat, dar Iasi si Uziceni s-au "spalat" punctele pierdute la chefere cluj de alte echipe!! Stiu suficient fotbal ca sa aduc dovezi si probe in ceea ce am scris! "Statl capra" la chefere cluj a cel putin opt echipe din campionat iti spune ceva? Asta nu cumva este mita? In schimb se supara Iancu, Stan si porumboiu ca Becali "i-a motivat" pe jucatori sa joace corect!! Au pierdut banii de la Paszkany ca stea capra!
Sunt perfect deacord cu retrogradarea unei echipe care da bani adversarilor pt "a nu juca corect" adica MITA. Dar cand dai bani pt a stimula o echipa sa joace "cat mai corect" se numeste RECOMPENSA. Nu incurcati cele doua "borcane" ca nu este acelasi lucru.
@corneliu Daca o sa cauti putin prin memorie sau da un search pe google o sa vezi ca cfr a luat bataie la Iasi! Te rog frumos putin respect, sau daca tot nu ai cunostinte in fotbal nu mai scrie, ca nu te obliga nimeni.
Ce tot sare toata lumea ca cfr Cluj e finantat, sponsorizate de masonerie ungurilor din Canada? Ce treaba are asta cu fotabalul romanesc? Jumate din echipele din campionatul englez sunt finantate si patronate de straini? Ce puneti toti botu pe prostiile lu jiji? Daca e finantata de straini ce treaba are una cu alta? Cei care se leaga asta sunt mult mai prosti si inculti decat jiji. Si apropo... urasc cfr... dar nu vad ce treaba are cfr in prostiile pe care le face jiji?
Trebuie sa fii retard sau cu creierul "spalat" sa scrii asemenea articol. Pariez ca habar n-ai ce s-a intamplat defapt in Polonia sau in Italia, mult laudatele exemple. Un lucru este insa cert: Paszkany a castigat PD-ului Clujul si drept rasplata a primit printre altele si un campionat. Pampalaul de Gigi nu numai ca n-a inteles nimic dar mai face si tampenii in prag de alegeri. Cum isi poate el imagina ca sa va autosesiza DNA-ul in cazul blaturilor facute de CFR in acest campionat ?
As dori sa schimb 2 bilete la meciul Romania - Franta categoria 3 sau Romania - Olanda, achizitionate prin intermediul frf/biletefotbalonline.ro, cu 2 bilete la meciul Romania - Italia cat 3 [email protected] 0721884905
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.