Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea: „Nu avem un handicap față de CFR Cluj. Nu mă simt inferior, nu am de ce!”
0
Adrian Porumboiu contrazice verdictul din studio, la faza penalty-ului solicitat de Dinamo cu Farul
0
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
0
Protest în direcția lui Gică Popescu la Farul - Dinamo!
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei. Marmoush a deschis scorul
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
2
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Din articol reiese ca Hizo trebuia sa fie stapanul BMV-ului, ce mai turavura. Eu inteleg ca era bonus si nu parte din vreun contract care sa aiba de a face cu Liga. In consecinta Liga putea elegant sa-i trimita la civil pentru BMV. Unde dl Hizo daca avea contractul tripartit putea sa-l obtina. Celelalte, cu salariul adica, ok, Liga s-a si pronuntat. Nu-nteleg cum apele nu sunt clare pentru toata lumea.
Se intampla astfel de cazuri frecvent in fotbal.Antrenorii si jucatorii sunt la mana patronilor. Porumboiu a fost in stare ca dupa un meci pierdut sa bata un jucator (nu pot sa-i spun numele).Exista dovezi. Atat timp cat ce-i batjocoriti de astfel de "stapani de sclavi", nu se vor uni si nu vor continua demersurile lor pana la capat, acesti mai mari ai fotbalului vor taia si spanzura. Parerea mea este ca ar trebui sa se autosesizeze si alte organisme ale statului roman (nu se va intamp
asa ca zjigoidzia,daca iti dam o ue in leasing tu poti beneficia de ea,cat vrem noi,dar nu esti proprietarul ei:))noi iti dam ca ne enervezi si ca vrem,dar cand ne razgandim,ne gasim o fata si ii dam ei,fiindca tu nu stii cum tb s-o sgi pt un x5,aplatizatule.
Va certati iar pe un scandal de can-can inventat de acesti jurnalisti sportivi.O masina luata in leasing de o firma este a firmei de leasing care o subinchiriaza pana la achitarea totala acelui client,in cazul de fatza firma lui porumboiu.Daca i-a dat-o lui hizo sa se plimbe cu ea,nu inseamna ca nu trebuie returnata la titularul contractului,mai ales ca ala plateste si ratele.Dar si de platea ratele hizo,masina tot la firma lui porumboiu se intorcea,fiindca el e titularul contractului.
@zsigodya - si asa cum spui, cum sa plece Hizo cu masina unei terte persoane? Asadar cand ai dreptate? Cand spui ca justitia e de r/a/h/a/t sau cand spui (singurul adevar dealtfel din toate porcariile pe care le debitezi) ca masina apartine celui care plateste leasingul (firma lui Porumboiu)? Hotaraste-te! Asadar, Hizo era numai utilizatorul masinii, masina de servici, cum ar veni. Dar cred ca esti drogat la ora asta si***
Nu cunosc detalii, dar părerea mea personală este că HIZO are dreptate. Dragomire, Dragomire...
@zsigodya, esti prost tare, n-ai inteles nimic. Hai sa-ti spun eu cum sta treaba: Porumboiu avea o datorie la Hizo, un rest de plata pe care i-a achitat-o. Dar Hizo trebuia sa returneze masina. Nu a returnat-o, rezultatul fiind o plangere la Parchet depusa de Porumboiu. Ca drept dovada ca Porumboiu a avut dreptate, masina a fost ridicata de la Hizo printr-o dispozitie a Parchetului. Ca sa n-o mai lungim, dupa mintea ta creatza o instanta sportiva poate ignora o decizie a parchetului?
Oricum, la decizii, e 3-1 in favoarea lui Hizo. Traim in JUNGLA din UE
sunteti niste patroni ne noroci ti
Asta este caracatita din conducerea FRF. In loc sa se odihneasca la Colibasi, vad ca ei condu fotbalul nostru. Sa nu ne miram de ce e atat de mizer si ne uitam la CE-uri si CM-uri de acasa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.