Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
nu mai cauta, Alexandra, ca s-a gasit :)
ai inteles gresit , eu vreau ca TOTI sa plateasca PE MASURA faptelor lor , nu ca unii sa-si numere milioanele si sa n-aiba nici o emotie , pt ca au fost "mai dastepti" ... daca tu crezi ca Lotul Transferurilor reprezinta cei mai mari infractori ai Romaniei de dupa '89 , iti respect parerea
"Facem totul pentru a găsi dreptatea" Pai, daca ati gasit-o?!!!!
Acelasi mesaj este valabil si pentru Teodora Stoica, al carei tata nu inceteaza sa o faca de rusine, in continuare.
De ce nu Borcea si Badea la brutarie? Asteptam un moment de euforie si de descatusare din partea dinamovistilor si a rapidistilor in cazul condamnarii lui Copos, Borcea si fratii Becali, dar observ ca sunt trecuti la si altele, fanii celor doua echipe fiind mai mult bucurosi si preocupati de condamnarea lui MM si a lui Popescu. Nu din cauza lui Popescu si a lui MM echipele voastre sunt unde sunt.
bine , omule , atunci , te intreb , ai fi de acord ca Rapidul sa returneze cele 2 titluri castigate dupa '89 ? poate n-au fost chiar asa oneste pe cat crezi tu , de unde stii ca o parte din banii cu care tu spui ca G.Copos a prejudiciat Rapidul nu s-a dus spre Lotul Samsung de fluierasi ? bagi mana-n foc , ca au fost castigate NUMAI pe teren ? in cazul lui Borcea , la fel : cati bani s-au dus pe sampanii Moet ? nu-i iau apararea lui Copos, insa ar trebui sa te gandesti daca clubul pe care-l sustii n-a avut si beneficii de pe urma infractionalitatii lui
dreptatea revine in majoritatea cazurilor celui care este cel mai puternic. nu degeaba se spune: nu se stie intotdeauna cine are dreptate, insa se stie cine e sef!
Alexandra, tatal tau este vinovat si foarte vinovat, in mai multe dosare, punand umarul cu darzenie alaturi de ceilalti infractori la prabusirea fotbalului romanesc. Este la fel de vinovat ca si clanul becaliot, Mitza Stoica, Borcea, Gica Popescu etc.
Asta mica va ajunge mare si tare de tot, ascultati la mine ce va spun acum, in maxim 2 ani FC Barcelona va plati multe milioane pe transfer:))))
intangibili*
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.