Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
nu e chiar asa astia au facut evaziune fiscala, adica fix ce faceau 99 la suta dintre societatile comerciale pe vremea aia ai idee cat castiga imputitii aia de manelisti fara sa plateasca impozite? banuiesc ca e greu sa ii prinzi
ce de campionate de table o sa traga astia:)) becalii campion pe,puscarii
4 Martie. Doamneeee... Luati-l si pe Mititeluuuuu!!! :-(((
corn : O sa vedeti ce taifun se abate peste fotbal, mai ales ca exista conexiuni politice, oameni ca Oprea si Hrebenciuc incep sa doarma prost. Pentru musamalizari oprea l-a propus pe Iordanescu la FRF... banii stelei din CL au lasat urme. Tineti minte ce va spun acum. - - - Au inceput cercetari si la transferuri interne pt spalare de bani. - - - In curand se mai duc cativa, A.Porumboiu e deja cu degetele-n usa, Walter sufla greu ca-l chinuie cercetasii, Nicolae are potere pe urme etc. La Dinamo a avut loc schimbul de stafeta pt ca fiind apropiati de MAI au prins de veste si s-au dat la fund.
mititeluuu la puscarieeeee
oare cum se descurca echipa steaua fara mimi,mai poate lua campionatul in conditiile astea?
traiasca justitia si care dintre ei o sa fie colg de camera cu oieru(Mimi)
3 martie ar trebui decretata sarbatoare nationala
Nu e numai o victorie a justitiei, ci si a noastra, a celor care inca mai credeam ca in Romania nu poti sa scapi "curat" daca esti corupt, smecher, smenar, vagabond, violent etc etc. Pentru ca deja multi dintre cei tineri incepeau sa creada ca daca banditii astia nu patesc niciodata nimic, atunci pot si ei sa nu mai munceasca sa nu mai invete, sa nu mai...nimic...doar sa faca smenuri si smecherii si atat, fara consecinte. E o victorie pentru ca este un semnal catre noi toti, ca indiferent de cati ani trec, nu poti pur si simplu sa nu patesti nimic, daca ai facut tampenii. Dupa 4, 5....10 ani...si tot ti-o iei! Daca un "grand" ca giovani si-a luat-o, atunci e bine, aia mai
Poarta Alba Fantasy Football manager 2014.....o sa fie best-seller asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.