Alte știri din fotbal
Jucătorul lui Dinamo semnează cu alt club din Superliga
0
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
n-ai inteles nimic, ce parte din 'cluburile au fost prejudiciate de acesti indivizi' nu ai inteles? , nu statul a fost prejudiciat de cluburi. ca sa iti explic pana la capat, acesti indivizi au prejudiciat statul, iar dinamo de exemplu poate sa se constituie ca parte civila.
18 fake likes.
L-ai uitat pe Mitica !!!
Te contrazic, din pacate pt Romania nu e o zi normala pt ca la noi normalitatea=anormalitate, cel putin in ceea ce priveste Justitia grangurilor
stii ceva prietene? tu ai dreptate...dar eu prefer sa avem un campionat de nivelul celui din gibraltar sau malta, dar sa stiu ca meciurile se joaca pe bune...ca vad un meci, nu o regie ieftina...decat mocirla care e acum.
Scaparam de Mimi Stoica! :))))))))) Si de impresari...
1. Din Turcia, MM a răbufnit pe facebook după ce a fost condamnat la închisoare: "Mulţumesc, România!" __ pe facebook ++ ???))))))))))))))))))))) 2. Prima reacţie a lui Giovanni după verdict: "Acum mă predau!" Cum se va proceda cu cei 8 condamnaţi ___ mafioso, mafioso.. asa padre mio, fii demn !..))) 3. Cu Popescu la închisoare, Mircea Sandu vrea să saboteze alegerile pentru a avea timp să pregătească alt candidat! __ sandu inca e free ??..)) 4. Adrian Mititelu şocat după condamnările de azi » Avertisment disperat: "Doamne fereşte să se întîmple asta!" __ big error ! asta e socat din nastere !..))
Bai glorie, incearca sa nu te mai faci de ras ca tu spui multe dar nu spui nimic :). Aceasta sentinta ma fave sa cred ca exista posibilitatea sa avem un fotbal mai curat. Si ii rog pe cei care tot de Steaua se tin acum, sa se uite bine la inculpati. Am avut si avem inca un fotbal murdar, insa se intrevad zile mai bune.
Justitia asta e reglementata de Basescu. Nastase il acuza c-a schimbat 3000 de magistrati, in mare parte batrani cu tineri!
Mi se pare mie, sau suntem exact pe vremea PSD-ului?! :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.