Comentarii (94)
conasu_boeru
conasu_boeru  •  08 Aprilie 2015, 19:14
Postat de randoom_._ pe 08 Aprilie 2015, 19:00

*** cum sa spui asa ceva? pai in mod normal *** trebuie retrogradata dupa acele stenograme. ***

Nu se poate discuta cu tine, esti setat pe scandal si ai niste fixisme din care nu iesi nici in somn ! Când devii rational, mai discutam !

freegigi
freegigi  •  08 Aprilie 2015, 19:08

A nu stiu cata decizie pe care o intoarce ICCJ...Ar trebui desființate celelalte instante ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  08 Aprilie 2015, 19:00
Postat de conasu_boeru pe 08 Aprilie 2015, 18:51

Au fost analizate demult *** si procurorii DNA au concluzionat ca nu s-a produs nici o ilegalitate, numai tu si si alti *** nu intelegeti ! Umbli cu placile de vinil sub brat si toata ziua repeti ca o moara stricata , nu te-ai saturat sa fii considerat *** site-ului ?!

*** cum sa spui asa ceva? pai in mod normal *** trebuie retrogradata dupa acele stenograme. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  08 Aprilie 2015, 18:56

URMEAZA DEACONU si baietii !!!!!

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  08 Aprilie 2015, 18:51

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cpt.piratescu
cpt.piratescu  •  08 Aprilie 2015, 18:51
Postat de valah1986campionii.europei pe 08 Aprilie 2015, 10:56

Cerem public omului lui Traian Basescu, Kovesi, sa nu mai tina ilegal in sertar, interceptarile SRI dintre Avram si Borcea prin care Dinamo cumpara penaltiuri prin coruptie contra mita sampanie de lux. Trimiteti inregistrarea in tribunal, nu mai acoperiti Dinamo, trebuie sa se ajunga la condamnari ca si in cazul Lazio in CCE si clubul securitatii retrogradat. Nu mai protejati clubul securist.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  08 Aprilie 2015, 18:51
Postat de valah1986campionii.europei pe 08 Aprilie 2015, 10:56

Cerem public omului lui Traian Basescu, Kovesi, sa nu mai tina ilegal in sertar, interceptarile SRI dintre Avram si Borcea prin care Dinamo cumpara penaltiuri prin coruptie contra mita sampanie de lux. Trimiteti inregistrarea in tribunal, nu mai acoperiti Dinamo, trebuie sa se ajunga la condamnari ca si in cazul Lazio in CCE si clubul securitatii retrogradat. Nu mai protejati clubul securist.

Au fost analizate demult *** si procurorii DNA au concluzionat ca nu s-a produs nici o ilegalitate, numai tu si si alti *** nu intelegeti ! Umbli cu placile de vinil sub brat si toata ziua repeti ca o moara stricata , nu te-ai saturat sa fii considerat *** site-ului ?!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cpt.piratescu
cpt.piratescu  •  08 Aprilie 2015, 18:51

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

titelb
titelb  •  08 Aprilie 2015, 18:49

PUTIN, NUMAI PENTRU ASTA I-AS FI DAT CEL PUTIN 5 ANI: Avram: Păi eu n-am nicio vină, ***! Ce vină am eu că nu poţi să cîştigi? Joci o repriză întreagă şi jumătate fără, cu un om în plus şi nu dai un şut la poartă. Şi zici că... Borcea: Aici, aicea ***. N-ai văzut că am ieşit şi i-am făcut ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

spivak
spivak  •  08 Aprilie 2015, 18:48

Nea Vasile, pune-te pe scris.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Comentează