Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Corect. Si, repet, sa nu uitam ca i-a adus pe toti in viata la sol. De acolo nu mai depindea de el.
Doar STS, pakistanezul de Marcel Opriș, ardelean de frunte din satul Chieșd, județul Sălaj, gabor ca si Lali Shezărică trompeta nr. a lui Paszkany pe forum ! ://www.catavencii.ro/Generalul-cu-patru-stele-marcel-opris-trebuie-anchetat-de-procuratura-iar-serviciul-de-telecomunicatii-speciale-desfiintat_0_10164.html
Nu sunt de acord cu tine. SRI-ul da raportul in Parlament, nu la Cotroceni. In Legislativ exista Comisia de supraveghere a SRI-ului. De ce nu se intalneste comisia aia (majoritara USL) sa-l demita pe Maior? Iti zic tot eu: pentru ca George Maior e nasul lui Ponta. Sistemul e viciat din toate partile: Parlament, Guvern, Presidentie.
De acord. A facut evaluarea riscurilor si a ales sa riste. Eu n-am zis ca il condamn pentru asta doamne fereste, insa a gresit la evaluarea riscurilor. Avionul respectiv era destul de vechi iar conditiile erau proaste. Uneori chiar si riscand sa pierzi un organ, mai bine nu risti alte 7 vieti. Per total insa, gestul e unul curajos.
Tu prestezi pe Emil Boc si de peste 5 ani ai abonament primit gratis de la alogeni toxici maghiari la TRIBUNA a IIa! Hai sa iti pun poze cu Emil Boc si Paszkany cum se tin de gat cu fularul lui CeFuRă!
Asta asa e. Dupa mine cea mai mare vina este a celor din STS pentru ca ei administreaza 112 si comform legii trebuiau sa dea coordonatele exacte. Pe urma ROMATSA care la fel avea obligatia legala sa faca asta si sa lucreze cu celelalte servicii pentru localizare. SMURD si cei de la fata locului nu pot fi invinovatiti. Eu daca-ti dau tie o arie de cautare de zeci de km2 nu te pot trage la raspundere ca n-ai gasit la timp. Era imposibil Incompetentii sunt in serviciile mai sus mentionate. Fara localizare nu se poate face nimic. Noroc cu tzaranii moti, care nu aveau treaba pe acasa :)
Da man, dar se pierdea rinichiul ala ce urma sa fie prelevat.
Desigur ca sunt acelasi rahat, dar cele 7 servicii vinovate sunt ale lui Basescu ! El si-a pus oamenii acolo de 10 ani el le conduce personal!
Google Maps e bun doar unde ai semnal 3G acolo iti da eroare de centimetri ... Cu cat semnalul , cu atat creste eroarea de coordonate ... Hai ca iti dau un exercitiu ... Stai in fata unui pub la subsol si noteaza coordonatele Pe urma intra un pub , dar sa fie la subsol , si vezi ce coordonate iti da :)
ROMANIA, STAT POLITIENESC. Daca esti infractor, te iau astia dupa telefon. Daca esti un cetatean cumsecade, ai pus-o, nu te localizeaza nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.