Alte știri din fotbal
Dinamo se întoarce pe „Arc” » Motivul deciziei
0
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Ioanițoaia l-a vizitat la spital pe Mircea Lucescu: „Să nădăjduim că va trece de acest moment”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
sTeaua NU MAI FURA SI BLATUIESTE !!! :)))
In traducere libera: Verdictul nu se va da niciodata.
aoleu ai uitat sa specifici si meciuriile de give me five ale voastre.(macabi si stutgart)si pana la urma ce ai facut cu chelsea,ai condus 3 reprize si decisiva v-a dat-o din fundu gradinii ,ba si-a mai permis si un penalty ratat iar marele ajax e belea ,s-a distrat salzburg cu ei chiar pe AmsterdamArena.
Da..promitem ca nu mai facem blaturi cu Ajax si Chelsea....incercam sa ne lasam de cele 10 sezoane in grupele europene pline de blaturi. O sa incercam sa incepem sa simulam si noi prin careu prin minutul 90 ca Dinamo si CFR pt a castiga 40% din partide in stilul asta, o sa incepem sa urlam si noi Hotii...Hotii daca echipa noastra nu joaca, vom angaja un fost securist pentru a latra pe la TV despre celelalte echipe si eventual sa strige ca Dinamo nu putea sa bata pe Corona Brasov..a fost blat clar!
steaua va disputa orice partida corect din punct de vedere sportiv.
Dinamo in Champions League, Maresalul Antonescu este recunoscut ca erou national, Romania aduce Basarabia acasa, Alpin isi va recunoaste public orientarea sexuala, Rapidistii se vor vindeca de frustrare, Craiova va avea echipa, CFR-ul nu va mai avea intarzieri =))
calificarea lui Dinamo in CL chiar e o minune! :))) o alta minune ar fi ca antipsihoticile administrate valahului isi vor face efectul!
Imi place ca sunteti verticali si corecti pana la capat , dar nu vad poza lui Popescu in coperta voastra digitala (oricum nustiu care e atat de prost sa dea bani pe asa ceva) pe langa cele ale fratilor becali, ale lui copos si borcea .... sunteti un ziar corupt, mincinos si dezinformator !
se gaseste cadavrul lui Jimmy Hoffa si stelistii invata alfabetul si vorbirea articulata !!
se inchide gsp (Doamne ajuta!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.