Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Mircea Basescu si Dorin Cocos vor petrece revelionul acasa, ieri masele de basisti au decis eliberarea lor. Marian Capatana care acum 4 zile a declarat la primul termen ca a fost trimis de familia Marinarului sa ridice de la Bercea Mondialul 1 milion euro mita in mai multe transe pt a beneficia de trafic de influenta pt o sentinta mai blanda, va crapa in puscarie.
Frumos comentariu. Felicitari.
ca furnicile am mers la vot..una cate una ... pasnic.....am stat in frig si in ploaie pt ca jiogodia urecheata ne-a impiedicat sa votam, ii era frica de romani, dar romanii au tras de ei pentru ca nu puteau concepe ca cel mai imputzit partid descendent din FSN sa aduca ROMANIA inapoi in intuneric, nu puteai sa te intorci acasa si sa te culci ca sa tretezesti in intuneric, ca in trecut, iar ei sa se imbogatzeasca pe spatele celor care muncesc cinstit. Ieri am vazut romani solidari, romani uniti, care cand a inceput ploaia faceau cu schimbul pentru a tine umbrela pentru cei care n-aveau, unii care clar nu mai aveau sansa sa voteze au stat cu ceilalti si i-au incurajat
Hahahaha, genial! :)
Bravo, bine zis!
Ca suporter al unui club rival Stelei, ţin să precizez că interesul meu este ca acel club să fie mai bun, nu ca Steaua să fie un club mai slab. Doresc să înving Steaua prin evoluţia mea, nu prin involuţia Stelei. Şi doresc să fie dreptate şi curăţenie în ţara mea.
Gica Popescu sa-si efectueze pedeapsa si apoi poa' sa faca ce-o vrea, dar sper ca Herr Klaus Werner sa-i mai prelungeasca vacanta ciobanasului la Poarta Alba pana l-oi chema eu...
Pentru cluburile rivale Stelei trebuia sa va rugati sa ii dea drumul de acolo :))) Steaua merge perfect cu el inchis ^^
Aoleu, aoleu! Ce se întâmplă? Au pierdut becalizaţii controlul ţării? E gata, bătrâneilor! V-au prins tinerii din urmă, v-a prins viitorul din urmă. S-a terminat cu spălarea pe creier. Urmează epurarea cocalarilor şi a maneliştilor!
Coruptii s-au lins pe bot. Legea gratierii e istorie. Sau mai bine zis, e la un pas sa devina istorie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.