Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Răzvan Lucescu s-a zbătut degeaba în PAOK - Panathinaikos » Antrenorul vine în această seară la București
2
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Du-te, ma, la scoala, maaaaa!!
Dacă teoretic câștigați cupa in primi trei ani de când v-ați înscris în L4, pe voi vă primea ?
Pai cine mai alimentează mitetilor prostia decât... gsp. Da ba o sa fie decât o singura echipa adică Universitatea Craiova pentru ca fcu original o sa dispară curând când mititeii vor termina banii pe care ii mai au... putini. Deja nu vedeți ca se *** de 6 luni sa plătească datoriile către foștii jucători.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnilor ziariști, *** putin rating, lăsați papagalii in colivii, verry papagal people nu inseamna VIP, mai ales dupa ce ati vazut ce apucaturi huliganice are, arunca cu sticle in jucatorii adversi, introduce obiecte interzise oe stadion( totusi eu cred ca erau cozi de sapă pentru ca dupa meci i-a avut cu ziua la munca si cu mancarea lor pe giorgie.bre si cuba) etc. Si daca il intaniti in trafic e un adevarat kamikaxe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** dacă va reprezintă adita , vi se potrivește dictonul ( proverbul ) “ cum e turcul și pistolul “ , unii dintre voi mai dau și cu *** in lapte susținând-d Dinamo , piticilor !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pusca, voi unde ati fost in primul an dupa promovare? Nu v-ati batut cumva tot la retrogadare? Ai memoria cam scurta. Noi am plecat de jos, nu ca voi din liga a doua. Si ca sa promovati a fost schimbat regulamentul. Europa nici nu v-a primit in primii trei ani. In Europa ati fost cel mult pamant de flori, nu vreo echipa victorioasa
De regula cand au fost rivalitati de genul asta ambele au luat-o la vale incet incet. Nu e exclus nici in cazul de fata.
Deci Mititelu jr e considerat personalitate marcantă din sportul românesc ....????????????
Ai vazut tu cetatean nou uk fara pasaport? :)) saracu dolofan s-a gandit ca nu e destul ca Stiinta s-a calificat din nou in Europa iar clona lui a tras la retrogradare si a vrut sa se faca de ras din nou.
Emisiunea dlui O.I. „se bazează pe dialoguri ample cu personalități marcante din sportul românesc”. Deplâng să văd o astfel de personalitate marcantă, tatuată până-n gât și sumar educată!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.