Alte știri din fotbal
Nuno Campos a ținut să lămurească tot în conferință: „Vreau să vorbesc despre acest jucător”
0
Rapidistul Filip Stojilkovic: „E frustrant! Nu ne simțim bine”
0
Legenda lui Dinamo a „uitat” de Zeljko Kopic: „Mi-a plăcut până când am aflat mai multe lucruri”
0
Alex Dobre a comentat gestul lui Daniel Pancu care i-a adus cartonașul roșu: „Ne inspiră”
0
Știri din fotbal internațional
John Stones dezvăluie obiectivul lui Cristi Chivu: „Toți ne dorim asta”
0
Rațiu și Rayo, învinși din 2 penalty-uri » Oaspeții contestă arbitrajul
0
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
... si nu uita si ce nevasta are lângă el. In primul rand respect pentru ca învins pe scorpia aia. Just imagine ca era însurat cu Meghyn Kelly. Asta e o catastrofă cocoșată, o reclama ambulanta la cum sa NU faci Botox. Nici nu vreau sa ma gândesc cu ce îl are la mana, când amărâtul asta - într-asa o seara - aduce elogii lu' soacra.
ca sa sustii pe kamala sau democrati trebuie sa ai maxim IQ cat nr de la pantofi :)) regresistii rupti de realitate tremura :))
MAGA baaabyy! Trump a revenit primul presedinte sa castige 3 alegeri consecutive dupa FDR :))
E amuzant sa crezi ca Biden/Trump sau oricine din SUA ar fi putut impiedica invazia celui ce viseaza la vremurile Rusiei tsariste. Daca unul dintre Putin si Trump ar fi subordinat celuilalt, cu siguranta Trump ar fi acela, Putin nu raspunde in fata nimanui, dupa cum se poate vedea deja. Se vede si din comentariile facute de cei doi, unul despre celalalt, cine-i seful (dictatorul) si cine-i supusul (viitorul presedinte). Nu e in avantajul nimanui ca razboiul sa inghete, atat timp cat in viitor va fi reluat. Mie nu-mi pasa de SUA/Ucraina/Rusia, ci de Romania. Iar pt Romania binele inseamna sa-i tinem cat mai departe pe rusi. E logic sirul lucrurilor ce vor urma: promisiunea lui Trump se refera la faptul ca va opri orice finantare pt Ucraina, ii va spune franc lui Zelensky sa accepte ca a pierdut acele teritorii cu promisiunea ca razboiul va inceta. Putin va accepta pt ca astfel isi va consolida anexarile, iar Zelensky nu prea mai are incotro, cred ca va ceda. Apoi, in cativa ani, dupa ce Rusia isi revine din toate punctele de vedere, Putin isi va aminti de visul imperialist (a se vedea documentare despre el, e visul lui de mic copil sa reconstruiasca URSS) si va trece la urmatoarele victime. Restul Ucrainei si Basarabia vor fi in mare pericol la acel moment, daca nu vor fi integrate in UE/NATO. Si sa vezi ce manevre kgb-iste vor urma in Romania, cu Rusia din ce in ce mai aproape de noi. Da-i agresorului un deget si-ti va lua toata mana...
Am observat că lipsește freddy de ceva timp. Io am acordul lui ca după 60 de zile de inactivitate pe forum, să-i folosesc nick-ul. A zis că nu-i mai trebuie dacă ia ban pe termen nelimitat. Așa că după alegeri mai bag un rebranding. I'll make freddy băimărean again. :))) Cât despre Vardy, ... am in telefon dovada incontestabilă că n-a fost o secundă in viața lui fecesebist. O să ți-o arat cand ne intalnim la urne, la Energetic, ... pe 24.11, 1.12 sau 8.12, ... rămâne să alegi tu data.
Pari a fi putlerist si, in consecinta, nu putem avea dialog. Nu-mi plac iubitorii de rusi, dupa cat dezastru au facut in Romania. Tot rusii au facut sa ajunga acele teritorii la ucraineni, nu ucrainenii, apropo. Mi se pare ireal ca exista postaci pro-rusi in Romania, dupa gen chinul comunist adus de rusi ne-a inapoiat cu 100 de ani. Pe ucraineni nu-i am la inima mai mult sau mai putin decat pe oricare altii, fie ei sloveni sau portughezi, dar erau utili Romaniei intr-un mare fel: ii tineau departe pe imperialisti. Si o faceau bine. Din pacate, n-o vor mai putea face. Abia astepti sa-ti ordone iar un rus "davai ceas", nu?
zi bah ce cauti pe siteurile romanesti cand este clar ca tu esti in stat? te-ai dat oficila de gol. nu ca nu stiam toti asta deja. bleah.
vrem,pai esti singur bah? la articolul asta demonstreaza caca99lyn ca sta in strainatate. asta este umilinta. practic noi romanii ne certam cu tradatorii de tara ca tine si ca catalynn care nu mai au nimic de-a face cu romania dar se baga in seama pe un site de sport cu romanii.
dar de ce te tot bagi pe siteurile romanesti daca tu esti in alta tara si nu mai ai nicio legatura cu Romania. este clar ca trump castiga fara probleme,dar tu daca erai in Romania si nu in strainatate erai mult mai nepasator la treaba asta. ***,sa negi de ani buni ca nu ai fi in strainatate cand este clar ca esti in state.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect! Biggest comeback ever! I might’ve shedded some tears as well. :) Deși s-a vorbit despre asta la TV noaptea trecută, nu știu toate detaliile legate de revenirea lui Andrew Jackson, dar pare că Trump’s comeback este absolut unic nu doar din cauza tuturor “attorneys general” care l-au târât pe nedrept prin tribunale, dar și din cauza opoziției masive a “legacy media” care a fost brațul de propagandă al democraților. Mi-au plăcut și ultimele cuvinte ale lui Trey Gowdy despre Trump, noaptea trecută la FOX: it’s not a comeback, it’s a resurrection. Te las cu următorul mesaj: FCSB este S… pe locul șase. Lol! Best wishes to you!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.