Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Comentariul tău...adevarul este ca e frumos pt uni
... si in lume copiii mor de foame... Dar ca sa inchei cu zambetul pe buze: cand se vor termina resursele Terrei, si vom sta la lumanare, sa-i vezi cum urca pe scari pana la ultimul etaj! :)
stai linistita ca "romanul" cu banii astia facea o autostrada de cel mult 100 de km si cam in 10 ani! la noi pot venii si mama miliardelor ca tot in buzunarele unora ajung,in nici un caz pt reconstructia acestei tari!
Cati metrii are mai exact? Peste tot se spune peste 800m.Poate sa fie 801 sau 889.
da si 100 de miliarde de dolari bagati in constructie, nu-i putin. faceam toate drumurile din romania autostrazi...
au si americanii ce darama acum ... :))
cea mai inalta pai am construit eu si mai si ca de exemplu un WC (groapa in pamint)pe virful Moldoveanu 2544m cind am fost sa culeg afine si m-am intilnit cu ursul asa ca vax burj dubai tot ciobanul roman e mai tare
Ce stiri sunt astea? Daca e sa vorbim de recorduri nimic nu le intrece pe cele de la noi. In Romania s-a inaugurat cea mai scurta autostrada din lume. De fapt au fost doua recorduri, cea mai scurta si cea mai scumpa. Probabil ca arabii ar trage concluzia ca e facuta din aur.
putem sa intram si noi cu avionul in el mah ? doar asa de placere si ca ne mananca in cur ...
bine si ce lagatura are aceasta stire cu sportul? a?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.