Alte știri din fotbal
Antrenorul portughez din Superliga a mai făcut un transfer » Jucătorul crescut la academia lui River Plate a semnat
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
1
A impresionat în Superligă și este dorit la campioana Bulgariei! Prețul? 1 milion de euro
0
„Am un feeling că nu se mai întoarce!” » MM Stoica anticipează un nou scandal de proporții la FCSB, cu vedeta de 2.000.000 €
1
Știri din fotbal internațional
Happy-end! Mama eroului din meciul cu Spania poate călători în SUA
0
Scandal incredibil la Mondial! E acuzat că face echipa după cum spun mamele jucătorilor: „Întreab-o dacă poți să-l scoți”
0
SUA - Australia, pentru primul loc în Grupa D la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Efectul noilor reguli impuse de FIFA » Cum se modifică timpul efectiv de joc raportat la ultimele două Mondiale
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Ce se naste din Dinamo securism mananca toata viata.
un mare excroc !! sustinut de companiile de JOCURI DE NOROC si anumite Televiziuni. nu a fost un mare fotbalist dar este un m.***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se observă că Marica o ia pe urmele lui Pițurcă. Cred că o să-i stea bine în dungi.
Banii!Ilie și e-a paradit pe ai lui!Marica are ADN de„rechin”!
Oameni buni, ce discutam noi aici? Păi, îl putem compara pe dl. Năstase cu dl. Țiriac în materie de business??? Statul a greșit grav când i-a acordat baza Voința d-lui Năstase, ignorând faptul că este un looser bătrân, celebru, care se făcea de râs oriunde se ducea, echipat în uniforma militară. Un sportiv extraordinar, care n-a știut să îmbătrânească decent, prezent în permanentă în paginile publicațiilor de cancan datorită "divelor" cu care s-a însurat. Oare n-am putea să-l dăm dracului și să ne îndreptăm atenția asupra altcuiva? Despre Marica, ce să mai zici? Un infatuat incult și agramat, plin de bani obținuți prin japcă, care a frecat-o la greu pe banca de rezerve ale lui Shakhtar, Schiller sau pe unde *** a jucat, dar titular la națională. În afară de asta, complexat de "mărimile" lui, s-a orientat spre nevestele altora. Oricum, *** încornorat presupun că s-a împăcat cu doamna dacă aceasta i-a spus că dacă nu era Marica, un *** desăvârșit, era altu'. Ăsta e sportiv, care parchează pe dos ??????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăsta nu e ăla prins cu ocara, îmbrăcat (doar) în prosop?
Mamă, mamă, ce scandal monstru!
Da pe cand gsp va ancheta *** de la cfr cluj si provenienta banilor de la acel club ? Ar fi mare deranj ????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce tupeu are prosopel în el. Când l a lăsat aia inafara camerei de hotel fără cartela și l a prins ala cu camera pe hol era tare cumintel:))) Vrea și el sa facă o combinație , prosopel combinatorul
Pentru ziaristii de investigații de la ambalajul de pește gsp: decât sa bateți câmpii, mai bine cereți un extras de cont: se vede pe el dacă au plătit sau nu chiria cei doi. Dacă nu, ce ar mai de discutat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.