GSP SPECIAL  »  DIVERSE  »  CONCURS

Cîştigătorii biletelor la concentul Iron Maiden

Articol de GSP - Publicat marti, 10 august 2010 00:00

Peste 3.000 de utilizatori au intrat în cursa pentru biletele la Concertul Iron Maiden oferite ca premiu de Gazeta Sporturilor. Fiecare cîştigător va primi cîte două bilete pentru show-ul ce va avea loc pe data de 15 august la Cluj Napoca, în parcarea Polus Center. Biletele pot fi ridicate din Cluj şi Bucureşti conform listelor şi programului de mai jos, numai după prezentarea unui act de identitate care să facă dovada cîştigului.


Cîştigătorii biletelor

Ridică biletele din Cluj

1    Achim    Aurelian    Cluj-Napoca
2    Arsene    Razvan-Mihai    Cluj-Napoca
3    Aulich    Attila    Satu Mare
4    Avram    George Dan    Cimpeni
5    Bachici    Tiana-Slavita    Timisoara
6    Balog    Zsolt    Satu Mare
7    Baluta    Mihai Daniel    Constanta
8    Berar    Alexandru Ilie    Campia Turzii
9    Bulfei    Daniel    Braila
10    Buturoaga    Oana Monica    Lugoj
11    Cabulea    Cosmin    Floresti/Cluj
12    Campean    Ionut    Sibiu
13    Catalui    Iulian    Brasov
14    Chereches     Ana    Cluj-Napoca
15    Cialma    Alexandru Raul    Arad
16    Ciulean    Tiberius - Andrei    Uricani
17    Cotoara    Ioan Dorin    Targu Mures
18    Craciun     Paul-Flavius    Baia Mare
19    Crainic    Leontina    Suceava
20    Crisan    Vlad    Arad
21    Csudom    Stefan    Cluj-Napoca
22    Diaconu    Raducu    Petrosani
23    Dragomir    Daniel    Craiova
24    Duma    Nicolae    Tileagd/Bihor
25    Fantaneanu    Cristinel Laurentiu    Alba Iulia
26    Florea    Raoul    Sibiu
27    Georgiu    Mihai Ovidiu    Cluj-Napoca
28    Gherghel    Andrei    Cavnic
29    Ghimisi    Aandrei    Targu-Jiu
30    Ginsca    Aurelian-Viorel    Cluj-Napoca
31    Gnatiuc    Ion    Cluj-Napoca
32    Gogoci    Ramona-Liana    Timisoara
33    Halmagyi    Mihai    Cluj-Napoca
34    Hossu    Simona Valeria    Baia Mare
35    Hurducas    Simion Claudiu    Cluj-Napoca
36    Iliescu    Andrei-Ciprian    Curtea de Arges
37    Iliescu    Nicolae Claudiu    Ploiesti
38    Ionescu     Rares    Cluj-Napoca
39    Itt    Mircea    Dej
40    Jakab    Zsolt    Medias
41    Kis    Amalia    Campia Turzii
42    Kiss    Andrea    Salonta
43    Kovacs    Ervin    Zalau
44    Levai    Ferenecz Tibor    Oradea
45    Linte    Dorin Codrut    Talmaciu
46    Luca    Flaviu-Gelu    Sannicoara/Cluj
47    Lucaci    Laurentiu    Cluj-Napoca
48    Maghear    Victor    Cluj-Napoca
49    Matei    Iuliana    Rosiori De Vede
50    Maticiuc     Marius Cristian    Zalau
51    Mihestean    Vasile    Cluj-Napoca
52    Mitcec    Daniel Mihai    Giarmata/Timis
53    Mitrofan    Dan-Constantin    Deva
54    Moldovan    Sorin Dan    Cluj-Napoca
55    Moldovan    Lucian    Sarmas/Harghita
56    Moldovan    Oana Maria    Suseni/Mures
57    Morar    Daniel    Cluj-Napoca
58    Muresan    Felician    Beclean
59    Muresan    Gabriela    Bistrita
60    Nanu    Cosmin    Iernut/Mures
61    Nastasa    Adriana-Camelia    Iasi
62    Negoita    Marius    Rm. Valcea
63    Negrea     Mariana    Timisoara
64    Nistor    Ovidiu-Razvan    Cluj-Napoca
65    Oprea    Gruia Andrei    Hunedoara
66    Orboiu    Dragos Mihai    Urziceni
67    Pandor    Daniel    Timisoara
68    Pavaloiu    Daniela    Buzau
69    Petri    Csilla    Oradea
70    Petrina    Cristian    Turda
71    Platschek    Arpad    Sibiu
72    Pop    Emil Petru    Cluj-Napoca
73    Popa    Daniel    Oradea
74    Popescu    Adina    Baia Mare
75    Postelnicu    Mircea    Gaesti
76    Rus    Ovidiu    Baia Mare
77    Rus    Daniel Cameliu    Cehu Silvaniei
78    Rus     Octavian    Cluj-Napoca
79    Rusu    Radu    Cluj-Napoca
80    Scridon    Radu Lucian    Tarnaveni
81    Sift    Ladislau    Oradea
82    Simonfi    Tihamer    Cluj-Napoca
83    Stefanescu    Adrian    Cluj-Napoca
84    Teiosanu    Alexandru    Cluj-Napoca
85    Terzea    Mihaela-Claudia    Codlea/Brasov
86    Tirca    Liviu Laurentiu    Targu Jiu
87    Todea    Florin    Cluj-Napoca
88    Todor    Lucian    Sebes
89    Tripon    Cosmin Gabriel    Cluj-Napoca
90    Tudor    Narcis    Bacau
91    Turchineac    Dan Andrei    Resita
92    Turcu    Cristian    Timisoara
93    Vadan    Valentin    Cluj-Napoca
94    Varga    Emeric-Dorel    Oradea
95    Vastag    Vilmos    Resita
96    Vele    Gotfried    Cluj-Napoca
97    Vesa-Draghiciu    Anca    Simeria
98    Vlad    Nicolae Florin    Razboieni Cetate
99    Volf     Florin    Baia Mare
100    Zamfir    George    Rimnicu-Sarat

Program ridicare bilete Cluj
Sub-redacţia Gazeta Sporturilor: Str. 21 decembrie nr.146, Cluj Napoca – Lîngă biserica “Sfantul Petru”

10 august între orele 11:00 – 17:00
11 august între orele 11:00 – 17:00
12 august între orele 11:00 – 17:00
13 august între orele 11:00 – 17:00
14 august între orele 15:00 – 18:00
15 august între orele 14:00.– 16:00

Pentru informaţii puteţi suna la 0264 462.247


Ridică biletele din Bucureşti

1    Balan    Bogdan    Bucuresti
2    Ballo    Mihai    Bucuresti
3    Bodirla    Catalin    Bucuresti
4    Burga    Petrica    Voluntari
5    Cinca    Laurentiu Daniel    Bucuresti
6    Cristu    Liviu    Pantelimon
7    Diaconu    Cristian    Jilava
8    Julean    Monica    Bucuresti
9    Lazar    Ion    Buftea
10    Luca    Cosmin    Chiajna
11    Nasco    Lucian    Bucuresti
12    Neacsu    Virgil    Bucuresti
13    Oprea    Elena    Bucuresti
14    Paleu    Marius    Oltenita
15    Panaite    Florian    Magurele
16    Panduru    George    Bucuresti
17    Petrescu    Gabriel Cristian    Bucuresti
18    Popa    Ionel    Bucuresti
19    Radescu    Razvan Nicolae    Bucuresti
20    Simion    Mihai    Balotesti
21    Stan    Daniela    Bucuresti
22    Trucan    Sergiu    Bucuresti
23    Visan    Dorin    Giurgiu
24    Vizitiu    Constanta    Bucuresti
25    Zugravu    Florica    Domnesti


Program ridicare bilete Bucureşti
Redacţia Gazetei Sporturilor: Str. Dionisie Lupu nr. 64-66, Clădirea Astoria Center, et. 2, Bucureşti, sector 1

10 august între orele 11:00 – 18:00
11 august între orele 11:00 – 18:00
12 august între orele 11:00 – 18:00
13 august între orele 11:00 – 18:00
14 august între orele 15:00 – 18:00

Pentru informaţii puteţi suna la 021 406.65.21 (10-13 august); 021 406.65.07 (sîmbătă 14 august)

Peste 3.000 de utilizatori au intrat în cursa pentru biletele la Concertul Iron Maiden oferite ca premiu de Gazeta Sporturilor. Fiecare cîştigător va primi cîte două bilete pentru show-ul ce va avea loc pe data de 15 august la Cluj Napoca, în parcarea Polus Center. Biletele pot fi ridicate din Cluj şi Bucureşti conform listelor şi programului de mai jos, numai după prezentarea unui act de identitate care să facă dovada cîştigului.

Cîştigătorii biletelor

Ridică biletele din Cluj

1    Achim    Aurelian    Cluj-Napoca
2    Arsene    Razvan-Mihai    Cluj-Napoca
3    Aulich    Attila    Satu Mare
4    Avram    George Dan    Cimpeni
5    Bachici    Tiana-Slavita    Timisoara
6    Balog    Zsolt    Satu Mare
7    Baluta    Mihai Daniel    Constanta
8    Berar    Alexandru Ilie    Campia Turzii
9    Bulfei    Daniel    Braila
10    Buturoaga    Oana Monica    Lugoj
11    Cabulea    Cosmin    Floresti/Cluj
12    Campean    Ionut    Sibiu
13    Catalui    Iulian    Brasov
14    Chereches     Ana    Cluj-Napoca
15    Cialma    Alexandru Raul    Arad
16    Ciulean    Tiberius - Andrei    Uricani
17    Cotoara    Ioan Dorin    Targu Mures
18    Craciun     Paul-Flavius    Baia Mare
19    Crainic    Leontina    Suceava
20    Crisan    Vlad    Arad
21    Csudom    Stefan    Cluj-Napoca
22    Diaconu    Raducu    Petrosani
23    Dragomir    Daniel    Craiova
24    Duma    Nicolae    Tileagd/Bihor
25    Fantaneanu    Cristinel Laurentiu    Alba Iulia
26    Florea    Raoul    Sibiu
27    Georgiu    Mihai Ovidiu    Cluj-Napoca
28    Gherghel    Andrei    Cavnic
29    Ghimisi    Aandrei    Targu-Jiu
30    Ginsca    Aurelian-Viorel    Cluj-Napoca
31    Gnatiuc    Ion    Cluj-Napoca
32    Gogoci    Ramona-Liana    Timisoara
33    Halmagyi    Mihai    Cluj-Napoca
34    Hossu    Simona Valeria    Baia Mare
35    Hurducas    Simion Claudiu    Cluj-Napoca
36    Iliescu    Andrei-Ciprian    Curtea de Arges
37    Iliescu    Nicolae Claudiu    Ploiesti
38    Ionescu     Rares    Cluj-Napoca
39    Itt    Mircea    Dej
40    Jakab    Zsolt    Medias
41    Kis    Amalia    Campia Turzii
42    Kiss    Andrea    Salonta
43    Kovacs    Ervin    Zalau
44    Levai    Ferenecz Tibor    Oradea
45    Linte    Dorin Codrut    Talmaciu
46    Luca    Flaviu-Gelu    Sannicoara/Cluj
47    Lucaci    Laurentiu    Cluj-Napoca
48    Maghear    Victor    Cluj-Napoca
49    Matei    Iuliana    Rosiori De Vede
50    Maticiuc     Marius Cristian    Zalau
51    Mihestean    Vasile    Cluj-Napoca
52    Mitcec    Daniel Mihai    Giarmata/Timis
53    Mitrofan    Dan-Constantin    Deva
54    Moldovan    Sorin Dan    Cluj-Napoca
55    Moldovan    Lucian    Sarmas/Harghita
56    Moldovan    Oana Maria    Suseni/Mures
57    Morar    Daniel    Cluj-Napoca
58    Muresan    Felician    Beclean
59    Muresan    Gabriela    Bistrita
60    Nanu    Cosmin    Iernut/Mures
61    Nastasa    Adriana-Camelia    Iasi
62    Negoita    Marius    Rm. Valcea
63    Negrea     Mariana    Timisoara
64    Nistor    Ovidiu-Razvan    Cluj-Napoca
65    Oprea    Gruia Andrei    Hunedoara
66    Orboiu    Dragos Mihai    Urziceni
67    Pandor    Daniel    Timisoara
68    Pavaloiu    Daniela    Buzau
69    Petri    Csilla    Oradea
70    Petrina    Cristian    Turda
71    Platschek    Arpad    Sibiu
72    Pop    Emil Petru    Cluj-Napoca
73    Popa    Daniel    Oradea
74    Popescu    Adina    Baia Mare
75    Postelnicu    Mircea    Gaesti
76    Rus    Ovidiu    Baia Mare
77    Rus    Daniel Cameliu    Cehu Silvaniei
78    Rus     Octavian    Cluj-Napoca
79    Rusu    Radu    Cluj-Napoca
80    Scridon    Radu Lucian    Tarnaveni
81    Sift    Ladislau    Oradea
82    Simonfi    Tihamer    Cluj-Napoca
83    Stefanescu    Adrian    Cluj-Napoca
84    Teiosanu    Alexandru    Cluj-Napoca
85    Terzea    Mihaela-Claudia    Codlea/Brasov
86    Tirca    Liviu Laurentiu    Targu Jiu
87    Todea    Florin    Cluj-Napoca
88    Todor    Lucian    Sebes
89    Tripon    Cosmin Gabriel    Cluj-Napoca
90    Tudor    Narcis    Bacau
91    Turchineac    Dan Andrei    Resita
92    Turcu    Cristian    Timisoara
93    Vadan    Valentin    Cluj-Napoca
94    Varga    Emeric-Dorel    Oradea
95    Vastag    Vilmos    Resita
96    Vele    Gotfried    Cluj-Napoca
97    Vesa-Draghiciu    Anca    Simeria
98    Vlad    Nicolae Florin    Razboieni Cetate
99    Volf     Florin    Baia Mare
100    Zamfir    George    Rimnicu-Sarat

Program ridicare bilete Cluj
Sub-redacţia Gazeta Sporturilor: Str. 21 decembrie nr.146, Cluj Napoca – Lîngă biserica “Sfantul Petru”

10 august între orele 11:00 – 17:00
11 august între orele 11:00 – 17:00
12 august între orele 11:00 – 17:00
13 august între orele 11:00 – 17:00
14 august între orele 15:00 – 18:00
15 august între orele 14:00.– 16:00

Pentru informaţii puteţi suna la 0264 462.247

Ridică biletele din Bucureşti

1    Balan    Bogdan    Bucuresti
2    Ballo    Mihai    Bucuresti
3    Bodirla    Catalin    Bucuresti
4    Burga    Petrica    Voluntari
5    Cinca    Laurentiu Daniel    Bucuresti
6    Cristu    Liviu    Pantelimon
7    Diaconu    Cristian    Jilava
8    Julean    Monica    Bucuresti
9    Lazar    Ion    Buftea
10    Luca    Cosmin    Chiajna
11    Nasco    Lucian    Bucuresti
12    Neacsu    Virgil    Bucuresti
13    Oprea    Elena    Bucuresti
14    Paleu    Marius    Oltenita
15    Panaite    Florian    Magurele
16    Panduru    George    Bucuresti
17    Petrescu    Gabriel Cristian    Bucuresti
18    Popa    Ionel    Bucuresti
19    Radescu    Razvan Nicolae    Bucuresti
20    Simion    Mihai    Balotesti
21    Stan    Daniela    Bucuresti
22    Trucan    Sergiu    Bucuresti
23    Visan    Dorin    Giurgiu
24    Vizitiu    Constanta    Bucuresti
25    Zugravu    Florica    Domnesti

Program ridicare bilete Bucureşti
Redacţia Gazetei Sporturilor: Str. Dionisie Lupu nr. 64-66, Clădirea Astoria Center, et. 2, Bucureşti, sector 1

10 august între orele 11:00 – 18:00
11 august între orele 11:00 – 18:00
12 august între orele 11:00 – 18:00
13 august între orele 11:00 – 18:00
14 august între orele 15:00 – 18:00

Pentru informaţii puteţi suna la 021 406.65.21 (10-13 august); 021 406.65.07 (sîmbătă 14 august)

Playtech: BOMBĂ! Cu cine a fost surprinsă Anamaria Prodan după vestea divorțului. Ce au făcut împreună


Comentarii (6)
darkandrei
darkandrei  •  13 August 2010, 17:43

Eu oricum imi cumparasem bilet.

chelseadorin
chelseadorin  •  11 August 2010, 17:06

Azi am primit biletul ! GSP rulzzzz

dansdan27
dansdan27  •  10 August 2010, 16:44

bolvanul care a scris articolul, nu a vazut ca a gresit o litera???

Vezi toate comentariile (6)
Comentează