Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Mda, nea georgica a fost eliberat dupa un an de catre instanta, desi avea doua condamnari de cate patru ani fiecare, deoarece s-a reabilitat si a dovedit ca s-a indreptat, dedicandu-se cercetarii stiintifice si tamplariei cu un zel demn de o cauza mai buna. Propun primirea lui de urgenta in Uniunea Scriitorilor, Academia Romana si Asociatia tamplarilor Stahanov.
Pai nu e vorba de plagiat aici, pt ca lucrarea acelui baiat, coleg de-al meu, NU a fost publicata. E vorba de FURT!!! Pt ca i-ai furat munca acelui student care nu a avut 'privilegiul" de a fi publicat de dupa gratii, ca dumneata. Incredibil ce manevra scarboasa. Daca dl Copos nu va plati prejudicii morale acelui tanar si nici nu va intra in inchisoare, mi s-ar facea si mai scarba de aceasta tara, unde daca ai bani poti sa te comporti ca un *** si sa tratezi ceilalti oameni ca pe niste sobolani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
boahahahahahaa! ce fericit e! s-a dus pe un sistem unde probabil nu au nici o lucrare in romana, cu atit mai putin o dizertatie de student de master! cel mai misto ar fi acum sa mearga parfene sa o studieze pe a lui, si sa-i dea plagiat 99%! :)))))))))))) bai frate, copos asta chiar ne crede pe toti temmmbeeeli!
O lucrare nepublicata nu poate fi plagiata. Corect nea georgel, poti sa-mi subtilizezi tzuica din camara, este nefiscalizata, deci ok:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.