Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » „Câinii” pot urca pe locul 1
10
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
7
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
1
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Echipele de start
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Ce nu înțelegeți este faptul că femeia știe să scoată banul, indiferent prin ce mijloace. Alții, care nu se pricep, critică. E imaginea ei,rea sau bună, uni o acceptă alții nu. Fiecare cum crede că este mai bine. Dacă soțul acceptă, care este problema voastră??
Nenea Tepelin, ne mai intoxica mult subordonatii tai cu doamna de mai sus? La 1-2 saptamani.. Pac articol cu poze cu Prodanca.. Gazeta Sporturilor ar trebui sa scrie si despre alte sporturi din Romania.. Ca suntem vai mama noastra.. Angajati tata niste baieti tineri cu pofta de lucru..
:::):): cred ca am cel putin 3- 4 zile de cand nu am mai intrat si postat ceva pe aici. *** dar nu iti dai seama. OK, de acum incolo, o sa te urmaresc si iti comunic nr. de postari...sa vedem cine e trolul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce s-ar face societatea asta fara troli moralisti ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.