Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
2003 dupa gigi sau 2003 inainte de gigi ? :)))))
gresit. nu sunt ai mei. eu postez doar anti comunisti. ultima data cand am vazut un meci intreg al stelei era prin... 2003? ce coincidenta tocmai 2003.
Boss eu sunt dinamovist, nu stiu cine e talpan si nu ma intereseaza, e treaba voastra acolo steaua, fcsb, mcsb sau cum va mai numiti, duminica o sa vina 11 insi + 7 rezerve pe care noi Dinamo trebuie sa ii batem si atat, nu ma intereseaza problemele voastre interne!
nea broaska e genul care da telefoane de amenintare cu bomba la scoli sau aeroporturi.. asa se distreaza el
Lasa ca nici cu ai vostrii nu mi-e rusine, unde sunt bakunin, rrandoom si toti nebunii vostrii, e un lucru bun sa dispara *** astia de pe aici, e momentul sa vorbim despre fotbal!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
trebuia sa te plangi la talpan. ce altceva ai putea face?
sunt glume , bre , mai mult sau mai putin reusite, majoritatea userilor de-aici sunt oameni normali , care s-ar intelege perfect la o bere , indiferent de simpatii ... uite ca existe si unii ca nebraska si la asa ceva se ajunge =))
toti au disparut: ultras, vanatorul de ***, lapusneanu, sadiku, timm, magheru, catalynn, fan dinamo si lista continua. nici unu nu mai e pe aici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) M-a amuzat teribil articolul asta, nu stiu cine ce a amenintat dar cel putin pe forumul gsp toti userii vechi stiti ca ne injuram, jignim si ne tachinam in gluma, pai de cate ori a zis bakunin sau rrandoom ca ma omoara ce trebuia sa fac? :))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.