Alte știri din fotbal
Acuzații grave aduse de mama arbitrului minor care a fost bătut la Craiova: „Mi-a spus că a luat bătaie pentru că e prost” » Ce spune tânărul despre incident
0
Mihai Stoica, reproșuri pentru antrenor: „Să nu uite”
0
Ei sunt jucătorii care pleacă de la Dinamo în vară
0
Experții internaționali au decis: cum arată echipa sezonului în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Nu văd rostul comentariilor răutăcioase...sunteți ciudoși? Unde nu-i cap, vai de picioare...
Nu mai fuma tampenii poti fi al doilea caz răzvan ciobanu in timpul paștelui.
Plus ca restaurantul e de *** , mitrita sigur obisnuit cu kebab-ul ***-turc din craiova o dus-o pe la cafe fellows sau un restaurant din asta jalnic Ma indoiesc ca au auzit de "Le Guide michelin" sau daca au auzit o fi crezut ca e un ghid turistic !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai daca saracul mitrita joaca tot asa se intoarce in genunchi la voluntari , si individa aia gaseste ea ceva pe acolo ca doar nu o fi proasta sa se intoarca in Romania si unde?? TOCMAI LA PANDELE IN COMUNA
Sunt tineri si daca vor sti sa se bucure fara sa se risipeasca atunci viata lor va fi frumoasa. Alesia ar trebui (nu acum, imediat) sa nu se pregateasca pentru un statut de casnica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.