Alte știri din fotbal
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
1
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
3
Scandal la FCSB după victoria cu Botoșani! Jucătorii au răbufnit la final: „Nu știu ce au cu familiile noastre!”
3
Știri din fotbal internațional
Bulgarii pregătesc infernul: au schimbat stadionul și au făcut sold-out pentru calificarea în Liga Campionilor!
0
Yaya Toure, antrenorul verii în Europa! La un pas să își ducă echipa la „masa bogaților” din Liga Campionilor
0
Experimentele s-au terminat » Ei sunt cei „4 fantastici” ai lui Mourinho la Real Madrid
0
Vasile Mogoș, campion cu Universitatea Craiova, și-a găsit echipă
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** aceasta gluma de fotbalist arata cu adevarat fata fotbalului romanesc patata la propriu si la figurat.o rusine de fotbalist dar mai grav ca i se ofera un salariu enorm pe nimic in timp ce unul care lucreaza pe santier 12 ore abia daca mai supravietuieste pt a-si intretine familia din cauza acestor retardati. rusine celor care promoveaza aceste legume
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Wtf, de cand satana si barbatii se dau cu oja? =)) s-a intors lumea cu curul in sus
***.asa liga asa jucatori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prea mult *** se acopera cu oja ...:))asa om ,asa unghii !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ei sunt "sfintii" care lupta impotriva pariurilor si au rubrica de pariuri in ziar, lor "le pasa de sport, poate prea mult" si ne livreaza articole si poze despre unghiile vopsite ale lui Cristea etc. Ăsta e GSP-ul, a ajuns mai rau decat Can-Can (astia macar isi asuma meseria ***)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scarbos
"GSP.ro pune sub reflector cele mai spectaculoase, mai impresionante și mai memorabile fotografii din sport." - Ce legatura are fotografia asta cu sportul bai amatorilor?
Dorim masuri similare si pentru arbitrul Tudor!!
Europaa ... nu uita sa mentionezi ca primesc bani pentru acele coregrafii cu care se tot lauda. Oare se mai pot numi ultras ?? Nici o galerie ultras nu accepta bani de la conducerea clubului. *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.